Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Chef de partie | drongen | 30u

Drongen
Adecco
Chef de partie
Publiée le Publiée il y a 20 h
Description de l'offre

Communicatie en klantenservice: Je bent samen met jouw collega, de gerant, de contactpersoon voor de klant in Drongen bij evenementen zoals seminaries. Je zal werken op de site van onze klant, waar men bijna dagelijks instaat voor het organiseren van evenementen met overnachting voor kleine groepen. Je bent een aanspreekpunt voor de klant die samen met jou deze events bespreekt, maar je zal ook contact hebben met de gasten die er zijn en komen eten en logeren.
Keukenverantwoordelijkheid en koken: Samen met de collega sta je in voor het koken bij deze klant bij de seminaries. Je maakt zelfstandig de warme gerechten die worden geserveerd bij het diner en ook extra snacks en hapjes. Daarnaast bereid je ook ontbijt en lunch voor de gasten die er logeren. Afhankelijk van het soort event, kan dit gaan over een eenvoudig en lekker brasseriegerecht, of een uitgebreid menu met meerdere gangen en dessert.
Bedienen en presenteren: Je bereidt maaltijden, presenteert deze aantrekkelijk, schikt en garneert de gerechten op borden of schotels, of plaatst ze in de bain-marie, waarbij je de juiste porties respecteert. Je houdt rekening met de dieetwensen van de gasten.
Veiligheidsbewustzijn: Je hanteert een zero risk mindset en doet geen compromissen op het gebied van veiligheid, of het nu gaat om jouw veiligheid, die van je collega's, consumenten, klanten of andere betrokkenen.ProfielVoor de vacature van chef de partie in Drongen zoeken we iemand met het volgende profiel:
Je kan zelfstandig koken en bent een ervaren chef de partie met relevante opleiding hotelschool
Je beheerst zeer goed het Nederlands
Je bent vriendelijk & klantgericht
Je bent flexibel naar uren toe en wil werken in een variabel rooster met wisselende uren en staat open voor weekendwerk (1 op 2)
Je zoekt een deeltijdse functie van ongeveer 30u per week (4/5). Iets minder uren presteren is ook bespreekbaar.
Je bent een teamplayer met een ‘One Team Approach’AanbodAls marktleider in België van catering en facilitaire diensten dragen we met onze kernwaarden team spirit, dienstverlening en vooruitgang bij aan een duurzame toekomst, een positieve impact op het milieu en een veilige werkomgeving voor al onze medewerkers.
Wij bieden jou een boeiende functie in een dynamische organisatie waar verantwoord ondernemen, diversiteit en inclusie, opleidingskansen en doorgroeimogelijkheden centraal staan. Werken bij Sodexo is niet zomaar een job. Het is een kans om bij te dragen aan iets groters, omdat we geloven dat onze dagelijkse acties een grote impact hebben. Concreet houdt dit in :
Een deeltijds contract
met een uurrooster met uren tussen 7u en 15u op de meeste dagen, soms is er ook een late shift gezien de noden bij events
Weekendwerk 1 op 2 weekends
Meestal werk je in vroegere dagdiensten
Soms zijn er ook events in latere uren
Interesse?
Stuur je cv naar sodexo@adecco.be of bel naar 02 481 96 04.

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offre similaire
Chef de partie - 30u
Laethem-Saint-Martin
Sodexo België
Chef de partie
Offre similaire
Chef de partie - 30u
Drongen
Sodexo België
Chef de partie
Offre similaire
Chef de partie | iss catering | az jan palfijn ziekenhuis gent
Gand
Adecco
Chef de partie
Offres similaires
Recrutement Adecco
Emploi Adecco à Drongen
Emploi Restauration à Drongen
Emploi Drongen
Emploi Flandre Orientale
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > Emploi Restauration > Emploi Chef de partie > Emploi Chef de partie à Drongen > Chef de partie | Drongen | 30u

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2025 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder