HIRING | (Senior) Recruitment Consultant | Bouw | Rekrutering op niveau | Kantoor in Antwerpen
The Pegasus Group is een gespecialiseerd rekruteringsbureau gebouwd op jarenlange ervaring in het hogere segment van werving en selectie binnen finance en engineering.
Ons team is jong, ambitieus en professioneel met een duidelijke visie. We combineren de dynamiek van een snelgroeiende sector met de stabiliteit van een sterk merk. Dankzij overtuigende resultaten willen we dit jaar uitbreiden van 4 naar minstens 6 consultants.
Een tipje van de sluier?
* Onbeperkte commissie tot 35% van jouw deals.
* Gemiddeld nettoloon van €5.000 per maand bij normale prestaties.
* Mercedes CLA 250+ Sport Edition na je eerste target.
* Kans om je vanaf een transparant en duidelijk niveau aan te sluiten als partner.
* Dagelijkse 1-op-1 training & opleiding door Cedric Van Steen & Jeroen van Laar.
* Vorm een tandem met een van onze andere ervaren recruiters.
The Pegasus Group is een gespecialiseerd rekruteringsbureau gebouwd op jarenlange ervaring in het hogere segment van werving en selectie binnen finance en engineering.
Ons team is jong, ambitieus en professioneel met een duidelijke visie. We combineren de dynamiek van een snelgroeiende sector met de stabiliteit van een sterk merk. Dankzij overtuigende resultaten willen we dit jaar uitbreiden van 4 naar minstens 6 consultants.
Jouw rol als ‘(Senior) Recruitment Consultant’:
In deze functie breng je dagelijks de werelden van kandidaten en klanten samen. Zo ‘maak’ je matches, onderhandel je over samenwerkingscontracten, begeleid je sollicitatieprocessen, sta je in voor salarisonderhandelingen en waarborg je dat kandidaten goed opstarten.
Kandidaten
* Je schrijft scherpe, wervende vacatures.
* Je gaat met kandidaten in gesprek over hun noden en wensen. Goed kunnen luisteren is hiervoor cruciaal. Op basis van deze gesprekken stel je scherp waar jouw kandidaten naar hun op zoek zijn en welke posities jij hen kunt aanbieden. Deze gesprekken zijn veelal al telefonisch. Je zal dus erg veel gaan bellen!
* Je matcht talenten met de juiste opportuniteiten uit onze portefeuille.
* Je bereidt kandidaten optimaal voor op sollicitaties en evalueert deze samen na.
* Je onderhandelt salarispakketten en begeleidt kandidaten in hun overstap, inclusief ontslagproces
Zoals jij je kan voorstellen komt hier veel bij kijken en is dit makkelijker gezegd dan gedaan. Dit maakt de job voor de zaakvoerders na jaren nog steeds uitdagend.
Klanten
* Je bouwt verder op een sterk bestaand netwerk van bedrijven en beslissingsnemers. Netwerken dus en je krijgt er ook nog een keer goed voor betaald!
* Je identificeert nieuwe kansen en onderzoekt hoe onze dienstverlening hun processen versterkt.
* Je brengt aanwervingsnoden in kaart en vertaalt deze naar een concrete strategie en vacatures. Natuurlijk komt dit niet uit de lucht vallen en vergt dit een tactische (sales) aanpak!
* Je adviseert in het vormgeven van selectieprocedures en neemt de praktische organisatie in handen.
* Je onderhoudt en verdiept relaties via overleg, events en exclusieve ontmoetingen.
Jouw profiel als ‘(Senior) Recruitment Consultant’:
* Bachelor- of masterdiploma, bij voorkeur in een economische of technische richting.
* Eerste werkervaring is mooi meegenomen, maar geen must.
* Perfecte beheersing van Nederlands en professioneel Engels. Frans is een pluspunt.
* Sterke communicatieve vaardigheden, oog voor detail en de mentaliteit: “I am finished when I’m done.” & “Who dares, wins.”
Jouw prachtige compensatiepakket voor de positie van ‘(Senior) Recruitment Consultant’:
* Correct basisloon.
* Maaltijdcheques.
* Ongelimiteerd GSM-abonnement.
* Hoogste commissiesysteem in de sector. Feitelijk, transparant en vastgelegd in je contract.
* Hogere segment Mercedes-bedrijfswagens (ook voor privégebruik). Je begint na je eerste target al met de nieuwe 2025 Mercedes CLA 250+ Sport Edition. Bij normale prestaties bereik je dit target na maximaal 2 maanden. Vervolgens stijg je in wagencategorie op basis van je resultaten.
* Zeer intensieve opleiding & begeleiding door de zaakvoerders.Toegang tot een krachtig netwerk en dagelijkse interactie met C-level klanten.
* De kans om mee te bouwen aan een van de snelst groeiende rekruteringskantoren van Vlaanderen.
* Netto-onkostenvergoedingen na een duidelijk duidelijke target en welke vervolgens ook blijf stijgen.
* iPhone 17, AirPods na target.
* Direct een i7 processor laptop als krachtig ‘werkpaard’.
* Je eigen standing desk, ergonomische stoel, ergonomische muis & giga curved scherm.
* Exclusieve diners, internationale trips (Marokko, Spanje, Dubai, ...) en memorabele teammomenten.
Wil jij je carrière lanceren binnen een topopleidingstraject, met de beste voorwaarden op de markt en de basis / het vervolg leggen aan je business
Dan is dit jouw kans om deel uit te maken van The Pegasus Group.