De HR-experten van Talentus brengen jou in contact met je toekomstige werkgever. Deze gepassioneerde specialisten werken voor middelgrote Belgische ondernemingen. Zij maken er hun missie van om jouw talent te laten openbloeien in een job die je als gegoten zit.
Functieomschrijving
Als Chauffeur CE sta je in voor het leveren van de goederen naar klanten;
* Dagelijks vervoeren van verpakte vleeswaren naar binnenlandse klanten, waaronder groothandels, detailhandels en centrale depots;
* Meewerken aan het transport van afgewerkte producten en halffabricaten;
* Laden en lossen van de vrachtwagen bij levering aan klanten;
* Optreden als het visitekaartje van de firma door het laden, lossen en correct afleveren van goederen bij klanten als een echte ambassadeur;
* Samenwerken met collega’s van verschillende afdelingen binnen het bedrijf, zoals planning en leeggoed, evenals met klanten;
* Rapporteren aan de sectieleider over de uitgevoerde taken en eventuele bijzonderheden.
Functie-eisen
Als Chauffeur CE kan je jezelf helemaal vinden in onderstaande vereisten:
* In het bezit van een rijbewijs categorie CE;
* Aanvullende kwalificaties (bestuurderskaart, code 95, medisch onderzoek);
* Zorg dragen voor de vrachtwagen waarmee je rijdt, je past de wegcode toe en je respecteert rij- en rusttijden;
* Je bent bereid om te werken in een voltijdse 4-dagen week met variabele vrije dag;
* Starten om 4uur in de ochtend is voor jou geen probleem!
Organisatie- en afdelingomschrijving
Onze klant is een gekende, internationale speler in de voedingssector en beschikt over verschillende vestigingen in België. In totaal stelt het bedrijf 650 mensen tewerk in België. De speler wil de hoogste kwaliteit bieden aan al haar klanten en heeft hierbij veel oog voor duurzaamheid, zowel in het handelen als in het produceren.
Bij onze klant zijn enkele waarden zoals welzijn, innovatie en klantgerichtheid zeer belangrijk. Er heerst dan ook een open communicatie op de werkvloer en er wordt geluisterd wanneer medewerkers iets te zeggen hebben.
Ter versterking van het team selecteren wij een Chauffeur CE.
Aanbod
In ruil voor jouw ervaring en kwaliteiten als Chauffeur CE krijg je:
* Meteen een vast contract!
* Een 4daagse werkweek (9uur per dag te presteren) met elke week een variabele vrije dag;
* Aantrekkelijke verloning aangevuld met extralegale voordelen zoals maaltijdcheques en ecocheques;
* Bring a friend premie - laat je iemand starten bij het bedrijf? Dan krijg je een leuke premie in de plaats!
* Je werkt bij een internationaal en financieel sterk bedrijf.