Jobomschrijving:
Klaar om je bij een dynamisch bedrijf aan te sluiten voor een spannende stage in de Verzekeringssector?
Als je enthousiast bent om bij te dragen aan betekenisvolle projecten binnen een toonaangevend bedrijf, zoek dan niet verder
Als stagiair(e) bij AXA ben je geen eenvoudige toeschouwer. Je duikt in het hart van verzekeringen, draagt bij aan boeiende projecten en deelt je ideeën om nieuwe oplossingen te creëren. Hier is wat we je aanbieden:
* Gevarieerde en uitdagende taken
* Een werkomgeving waar samenwerken belangrijk is
* Een verrijkende ervaring
We zijn op zoek naar talenten voor verschillende teams:
* Het Chief Security Office-team
* Het Information Security Team
Wat kun je verwachten als stagiair in het team Chief Security Office?
Tijdens deze stage krijg je de kans om:
* De bewustwordingsinitiatieven te ondersteunen door het herontwerpen en onderhouden van 'Security One Page'-pagina's, met een visueel aantrekkelijke, gebruiksvriendelijke ontwerp die geen veiligheidskennis vereist.
* Samen te werken met marketing- en beveiligingsteams voor het creëren, opvolgen en versturen van cybernieuwsbrieven, met duidelijke en boeiende communicatie.
* De inhoud op SharePoint te beheren, het visuele aspect te verzorgen en de coördinatie tussen marketing, IT en security te ondersteunen om de consistentie en impact van campagnes te garanderen.
Wat kun je verwachten als stagiair in het team Information Security Team?
Je missie:
* Uitvoeren van nieuwe certificaties van privileges en uitzonderingen op beveiligingsregels uit te voeren voor AXA-leden.
* Evalueren van de effectiviteit van technische beveiligingscontroles, processen en documentatie.
* Initieren, opvolgen of voer remediatieactiviteiten uit om de beveiliging van applicaties (inclusief Cloud), identity, toegang, werkstations en datalekpreventie te versterken.
Wie zoeken wij?
* Voor het Chief Security Office-team: Een student in de laatste jaar van Marketing, Visuele Communicatie of Grafisch Ontwerp.
* Voor het Information Security Team: Een laatstejaarsstudent Informatica (of Informatiebeveiliging), met goede kennis van IT-beveiligingsprincipes.
* Zorgvuldig, methodisch en met goede analytische vaardigheden om securitycontroles en evaluaties uit te voeren.
* In staat om in team te werken.
* Uitstekende beheersing van het Frans en het Nederlands.
Bovendien :
* Je beschikt over een stageovereenkomst voor een minimale duur van 3 maanden.
* Je bent minimaal 3 dagen per week beschikbaar.
Klaar om deze uitdaging aan te gaan?
Ga naar of klik op "solliciteren" om onze spannende stagekansen te ontdekken. We kijken ernaar uit je in ons team te verwelkomen
AXA wil een weerspiegeling zijn van de diverse samenleving waarin wij leven en voert daarom al jaren een beleid van actieve diversiteit, non-discriminatie en gelijke kansen. In dit kader garanderen wij een gelijke behandeling en toegang tot selecties, ongeacht leeftijd, afkomst, culturele achtergrond, handicap, geslacht of seksuele geaardheid of andere kenmerken. Bij AXA wijzen wij alle vormen van oneerlijke of onwettige discriminatie af.
AXA Belgium
Wie we zijn
Meer dan 3000 mensen werken bij ons, vanuit onze vooruitstrevende kantoren in Brussel, Antwerpen, Eupen en Luik. We werken samen met 3200 makelaars. We hebben 3 miljoen klanten en zijn nummer 1 in autoverzekeringen. Het is onze ambitie om onze relatie met al onze klanten te transformeren van betaler naar partner om ons echt te onderscheiden.
Onze fundamenten
Onze belangrijkste leidraad zijn onze waarden: Customer first, Integrity, Courage en One AXA. Alles wat we doen, daar staan we als één team achter.
Bij AXA wijzen wij alle vormen van oneerlijke of onwettige discriminatie af. Meer info in ons Diversiteits- en Inclusiebeleid.
Wat we aanbieden
Je ontvang een maaltijdvergoeding per gewerkte dag, evenals een vergoeding voor je verplaatsingen tussen je huis en de werkplek. Onze locaties in Troon en Berchem beschikken over een bedrijfsrestaurant waar je jouw maaltijden kunt afhalen.
Als stagiair werk je volgens een flexibele werkregeling. De gemiddelde werktijd is vastgesteld op 7 uur per dag. Je hebt ook de mogelijkheid om tot 2 dagen per week vanuit huis te werken, afhankelijk van het aantal gewerkte dagen.