Voor Campine zijn duurzame recyclage en circulaire economie dagelijkse realiteit. Herwinning van herbruikbare grondstoffen is wat we doen en waar we goed in zijn.
Onze doelstellingen zijn heel ambitieus. Wij willen namelijk uitblinken in productkwaliteit en service en een echte meerwaarde bieden voor onze internationale klanten, mens en milieu.
We zijn gespecialiseerd in de productie van antimoonoxides als synergist in de vlamvertraging en katalysator in de PET-productie alsook de productie van vlamvertragende concentraten, masterbatches en compounds.
Onze loodafdeling recycleert oude loodbatterijen -en afvallen in kwalitatief werklood, antimoonhoudend en zacht lood, alsook speciale legeringen.
Voor de unit metals recycling zoeken wij een quality assistant in ons labo.