Functieomschrijving
Voor een industrieel bedrijf gespecialiseerd in metaalbewerking zijn we op zoek naar een productiemedewerker voor de laser snijmachine.
Taken en verantwoordelijkheden
1. Nadat het stuk lasergesneden is, controleer je uiteraard of de kwaliteit voldoet aan onze normen.
2. Je registreert natuurlijk ook de verschillende meetresultaten.
3. Voor elke opdracht krijg je een mechanisch plan.
4. Je plaatst dan de te lasersnijden stukken in machine en je past de parameters aan naargelang de instructies die vermeld zijn op het plan en volgens de werkinstructies.
Profiel
5. Je bent technisch geschoold en hebt bij voorkeur een eerste ervaring in de metaalsector.
6. Je kan technische plannen lezen en interpreteren.
7. Indien je ook al ervaring heb met het bedienen van een cnc machine is dit zeker een pro.
8. Je bent momenteel op zoek naar een volgende stap in jouw carrière als machinebedienaar.
9. Je kickt op het nauwkeurig en correct uitvoeren van elk order.
10. Je bent in goede conditie om fysiek werk uit te voeren.
11. Je communiceert in goed Nederlands.
12. Je wil graag in 2 ploegen werken, dit is afwisselend de vroege ploeg (6-14) en late ploeg (14-22)
13. Je gaat dan ook pas tevreden naar huis als je het perfecte eindresultaat bereikt hebt, half werk staat niet in jouw woordenboek.
Aanbod
14. Een goede work-life balance! Je werkt in een 2-ploegensysteem: je werkt van 6u-14u of van 14u-22u. Op vrijdag werk je tot 12u30 of 19u.
15. Ook wordt er geregeld team activiteiten gedaan, we hebben een eigen voetbalploeg en nemen onze medewerkers ook graag mee op de jaarlijkse mosselsouper op Sint Elooi!
16. Een werkgever die oog heeft voor jouw talenten en competenties, dit binnen een informele en no-nonsense bedrijfscultuur.
17. Extra verlofdagen, je krijgt bij ons 3 adv dagen op jaarbasis.