Salaris
">
Je ontvangt een salaris dat in overeenstemming is met de marktstandaarden.
">
Functieomschrijving
">
Als IT Manager ben je verantwoordelijk voor het leiden van ons IT-team. Je neemt de dagelijkse leiding op jou van vijf medewerkers en ondersteunt hen bij hun taken.
">
Het doel is om de IT-strategie van onze organisatie uit te bouwen, door nieuwe projecten op te starten en bestaande processen te verbeteren.
">
Vereiste vaardigheden en kennis
">
We zoeken iemand die ervaring heeft als IT Manager en kennis heeft van Microsoft-systemen, netwerken, firewalls, routers, switches, Cisco en VLAN's.
">
Een goede kennis van security principes is ook vereist, evenals ervaring met project management methodologie.
">
Benefits
">
We bieden je een gevarieerde fulltime job (40u) met een interessant salarispakket.
">
Jouw voordelen:
">
* Een mooi en compleet pakket extralegale voordelen;
* 12 adv-dagen bovenop je wettelijk verlof;
* Vlotte bereikbaarheid via de E313 (net aan de afrit);
">
">
Others
">
We zoeken naar iemand die een pragmatische aanpak heeft en hands-on kan werken.
">
Je bent verantwoordelijk voor het uitvoeren van de IT-strategie, het identificeren van problemen en het creëren van strategische oplossingen.
">
We zijn op zoek naar iemand die mee kan denken en samenwerken.