Wij zijn een internationale firma van productiviteitsspecialisten, met zwaartepunt in de Benelux, maar met opdrachten in heel Europa.
Wij zijn implementeerders. Wij verliezen geen kostbare projecttijd met het schrijven van rapporten over hoe het zou moeten. Samen met Uw mensen realiseren wij het verbeteringspotentieel.
Onze aanpak is erop gericht een cultuur in de organisatie te verankeren, die de betrokkenheid en creativiteit van de mensen die het dichtst bij het werk staan te deblokkeren.
Onze aanpak is onafhankelijk van de sector. Wij hebben onze systematiek succesvol toegepast in verschillende sectoren : staalbouw; productie, sales, food processing, banking & insurance, chemie, maintenance, service industrie, logistiek, bouw, …
Wij zoeken mensen om mee te werken in een projecteam onder leiding van een project director ; concreet betekent dit voltijdse inzet bij onze klanten.
Tijdens de ontwikkelingsfase wordt een verbeterde manier van werken bepaald. Nadien worden deze veranderingen met een “hands-on” attitude samen met de klant geïmplementeerd om zo, gebaseerd op de Vocum-methodologie, de vooropgestelde verbeteringen te genereren.
Het in goede banen leiden van het veranderingsproces door nauw samen te werken met supervisors, mid-managers en executives van de klant.
Momenteel zijn we op zoek naar een aantal nieuwe medewerkers.
Wij selecteren op basis van :
- Diploma : Universitair of hiermee gelijkgesteld – bij voorkeur diploma handelsingenieur, Toegepaste Economische Wetenschappen, Industrieel Ingenieur of Burgerlijk Ingenieur. Ervaring is niet vereist, vermits wij volledige opleiding zelf voorzien
- Resultaatgerichtheid : Wij leveren onze klanten meetbare en blijvende verbeteringen. Dit vraagt energie, volharding en gezond verstand
- Persoonlijke skills : Team-player – zowel binnen het Vocum-team als naar de klant toe. Dit vergt uitstekende communicatie-skills. Onze mensen moeten in staat zijn om ideeën overtuigend en onderbouwd “te verkopen”
- Analytisch vermogen : Sterk analytisch inzicht om processen, systemen en organisatievormen te optimaliseren. Wij zoeken naar personen die kritisch ingesteld zijn. Belangrijke veranderingen voor onze klanten worden vaak geïnitieerd doordat bestaande, op het eerste zich logische situaties of werkwijzen, in vraag worden gesteld. Kennis van Excel, Powerpoint is vereist
- Talenkennis : 2-taligheid (Nederlands / Engels) is een vereiste
Wij bieden een uitdagende, dynamische werkomgeving met vele mogelijkheden tot professionele ontplooing.
U zult leren hoe grote internationale bedrijven opereren en hoe hun performantie te verhogen.
* Wij zorgen voor een opleiding in change management in het algemeen en specifiek in o.a. producitiviteitsleer. Naast de theoretische achtergrond die zo aangereikt wordt – is er een continu intensief “on-the-job” leereffect.
#J-18808-Ljbffr