Ben jij op zoek naar een job als commercieel bediende? Heb je misschien al een eerste ervaring als klantendienstmedewerker achter de rug? Lees dan zeker verder!
Je kan aan de slag bij een hip en dynamisch bedrijf gelegen in hartje Aarschot. Core business: werkkledij, promotioneel textiel. Veel maatwerk dus.
Wat ga jij doen?
Als commercieel medewerker ben je het eerste aanspreekspunt van de partners voor al hun vragen, bestellingen en klachten. Je staat hen professioneel en met plezier te woord en zorgt steeds voor de beste service. Meer concreet betekent dit:
1. Je behandelt bestellingen en verzorgt de ganse orderflow van a tot z, zowel de bestellingen van stockartikelen als aanvragen voor gepersonaliseerde artikelen.
2. Je denkt actie mee rond het beste design, grafisch uitwerken (Illustrator)
3. Je vangt klachten op een professionele manier op, onderzoekt de klacht en neemt vervolgens gepaste actie, al dan niet in overleg met de account manager.
4. Je volgt backorders op en verwerkt retours op een correcte manier.
5. Je zorgt voor een correcte facturatie, maakt creditnota’s op en volgt de betalingen op.
6. Je houdt het CRM-systeem mee up to date
Heel afwisselend werk dus, geen enkele dag is hetzelfde én je werkt in een heel tof team ( collega's).
Je werkt uur per week.
Van maandag tot en met donderdag werk je van 8u-u met min. pauze. Op vrijdag begint jouw weekend al om uur.
Wat wij van jou vragen:
7. Je bent commercieel ingesteld, en je draagt klantgerichtheid en een goede service hoog in het vaandel.
8. Je voelt je thuis in een dynamische werkomgeving en je neemt graag nieuwe dingen op. Je zoekt dan ook eerder een afwisselend takenpakket, je hoeft niet elke dag dezelfde routine te hebben.
9. Je bent administratief sterk, je kan nauwkeurig werken en je kan overzicht behouden over een veelzijdig takenpakket.
10. Je bent vertrouwd met Microsoft Office programma’s (Outlook, Word, Excel ...) en beschikt over een goede kennis Engels.
11. Je hebt kennis van Illustrator en je hebt een passie voor textiel.
12. Breng je nog een pluspuntje mee ? We denken hierbij aan een matige kennis van Frans. Niet echt noodzakelijk, maar mooi meegenomen.
Wat wij jou bieden:
13. Een aantrekkelijk loon
14. Maaltijdcheques bij opstart met een zichtwaarde van 6.€
15. Extra-legale voordelen : groepsverzekering (pensioen, hospitalisatie en dental verzekering -voor het ganse gezin)
16. Woon-werkvergoeding of fietsvergoeding
17. wettelijke vakantiedagen + vrije dag op je verjaardag + anciënniteitsdag na 1 jaar en dan 1 dag extra om de 5 jaar. Deze dagen zijn vrij op te nemen
18. Een mooi uurrooster : maandag tot en met donderdag : van h – h (incl. min pauze), vrijdag : van h tot h
19. urenweek incl 3 ADV dagen/jaar
20. Een mooi, duidelijk opleidingstraject en betaalde opleidingen als je ergens nood aan hebt
21. Gratis parking voor de deur
22. Bereikbaar met openbaar vervoer
23. Elk jaar enkele bedrijfsfeesten en teambuildings en after-work drinks elke 3de donderdag van de maand