Werken in het ISO Team
Je maakt deel uit van het Internal Service Operations (ISO) team binnen Back Office Operations in Mechelen. Samen met een team van ±32 interne en 10 offshore collega’s werk je achter de schermen aan een vlotte klantbeleving voor Telenet & BASE. Onze missie? Klantgerichte processen ondersteunen, fricties oplossen en zorgen dat alles juridisch en operationeel klopt.
Jouw taken als ISO Advisor
Als ISO Advisor ben jij de brug tussen klant en interne werking. Je analyseert, adviseert en lost op. Je bent het aanspreekpunt voor complexe vragen en zorgt dat processen correct en efficiënt verlopen.
1. Je analyseert procesfricties en lost ze op in samenwerking met interne stakeholders en klanten.
2. Je ondersteunt commerciële teams bij correcte en tijdige productleveringen.
3. Je fungeert als expert in administratieve en juridische processen, inclusief compliance en risicobeheersing.
4. Je signaleert structurele knelpunten en stelt verbeteringen voor.
5. Je handelt oplossingsgericht bij issues en draagt actief bij aan klantbehoud.
6. Je past juridische richtlijnen toe om boetes of sancties te vermijden.
7. Je documenteert cases en deelt kennis binnen het team.
Wat we te bieden hebben
Je komt terecht in een strategische afdeling en krijgt een zeer brede kijk op de verschillende strategische projecten en P&Ls van de Telenet Group. Telenet is een bedrijf dat in je investeert en je werkomgeving aanpast aan je behoeften. Zo kan je jezelf ontwikkelen en zorg je voor een goed evenwicht tussen werk en privé. Wat gooien we nog meer in de strijd?
8. Je krijgt alle kansen om je expertise verder te ontwikkelen. We stimuleren je persoonlijke groei met interne mobiliteitsmogelijkheden en uitgebreide leermogelijkheden, maar geven je ook de kans om na een tijdje op de pauzeknop te drukken of een heel ander pad in te slaan.
9. Een afwisselende baan waarin je tastbare resultaten boekt en je stempel drukt.
10. Een competitief bruto maandsalaris dat we aanvullen met extralegale voordelen (maaltijdcheques, gsm, optie op een wagen, hospitalisatieverzekering, telefoonabonnement, kortingen op Telenet producten, mogelijkheid om thuis te werken, ...).
11. Het fijne gezelschap van collega's die even gepassioneerd zijn als jij.
Onze ideale ISO Advisor heeft...
12. Een bachelor of gelijkwaardig door ervaring, bij voorkeur in een administratieve, juridische of economische richting.
13. Minstens 2 jaar ervaring in een backoffice-, operations- of klantgerichte functie.
14. Sterke analytische vaardigheden en probleemoplossend vermogen.
15. Een klantgerichte mindset met oog voor kwaliteit en efficiëntie.
16. Communicatieve skills in Nederlands, Engels én Frans - je schakelt vlot tusen talen.
17. Zin om samen te werken én zelfstandig te knallen.
18. Kennis van compliance en juridische processen is een plus.