Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Advisor non-life

Gand
Wilink Insurance
Publiée le 14 janvier
Description de l'offre

Wilink is uniek, want als enige in België bieden we particulieren en bedrijven een klare en volledige kijk op advies, financiële oplossingen en service. Die expertise in verzekeringen & pensioen, kredieten, vastgoed, beleggingen & bancaire oplossingen goten we in één beroep: makelaar in financiële oplossingen.

Wilink gaat prat op objectiviteit, respect, innovatie, verantwoordelijkheid en samenwerking: de fundamenten van een compromisloze bedrijfsethiek. Op deze manier garanderen we integriteit, onpartijdigheid, totale onafhankelijkheid van onze leveranciers en een niet aflatende inzet in onze zoektocht naar de juiste financiële oplossing.

Wie zijn carrière in handen neemt, voelt zich hier beslist meteen thuis. In ruil voor ondernemerszin en leergierigheid krijg je snel vertrouwen van collega's en verantwoordelijken. Want wij maken er een punt van om volop ruimte te creëren voor de ontwikkeling van talent. Als gevolg van onze groei, zijn wij op zoek naar een Advisor Non-Life voor regio Gent.

Jouw functie

Je zal deel uitmaken van ons team te Gent, waar je jouw eigen klantenportfolio zal kunnen beheren en ontwikkelen binnen Schade verzekering: je geeft jouw klanten advies na analyse van hun individuele situatie, de verkoop afronden telkens als de opportuniteit zich voordoet, en wanneer het van toepassing is verwijs je hen door naar gepaste oplossingen die door andere departementen voorgesteld/ontwikkeld zijn (cross- en upselling).

Jouw verantwoordelijkheden

Beheer van de bestaande klantenportfolio
Klanten ontvangen en bezoeken teneinde hen informatie te bezorgen alsook offertes op te stellen
Actieve prospectie van bestaande en nieuwe klanten Deelname aan commerciële acties, events en networking
Een actieve plaats innemen in de lokale netwerken om er de naam en imago van onze organisatie op een positieve manier te ondersteunen
Analyse van offerte aanvragen en prijszetting, alsook feedback naar klanten
Verdediging van dossiers bij partnerbedrijven
Opvolging van elk ingediend dossier tot aan realisatie en volledige tevredenheid van de klant
Cross-selling naar andere departementen en collega's
Up-selling van het klantenportfolio
Beheer van het CRM pakket en reporting naar management

Jouw profiel

Je hebt een eerste commerciële expertise binnen BOAR verzekeringen of je bent in het bezit van een Bachelor in de Verzekeringen en je bent klaar om erin te vliegen
Je bent duidelijk klantgericht.
Je hebt dat luisterend oor en gezonde dosis empathie waarbij je de behoeften van de klanten goed in kaart kan brengen
Je bent sterk in analyse en onderhandeling
Basiskennis producten leven is een pluspunt.
Het behalen van resultaten motiveert jou en geeft je energie
Je hebt efficiënte planning- en organisatie skills.
Networking zit in jouw bloed
Je werkt graag in team

Ons aanbod

Een contract (bepaalde duur, voltijds – 80% mag ook)
Een voltijds contract van onbepaalde duur
Makkelijk bereikbare moderne kantoren met mogelijkheid tot telewerk
Een uiterst gevarieerde job in een dynamische, vriendelijke en leerrijke werkomgeving
Een aantrekkelijke verloning aangevuld met bedrijfswagen, gsm, laptop
Een stabiel team collega's met een passie voor verzekeringen
Show more Show less

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offre similaire
Advisor employee benefits
Gand
Wilink Insurance
Offres similaires
Recrutement Wilink Insurance
Emploi Wilink Insurance à Gand
Emploi Gand
Emploi Flandre Orientale
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > Advisor Non-Life

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2026 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder