Bij We Are The Hive geloven we in de kracht van sterke merken en onvergetelijke ervaringen. Als een toonaangevende reclamegroep gespecialiseerd in brand activation en events, werken we dagelijks aan het versterken van de relatie tussen topmerken en hun publiek. Onze indrukwekkende klantenportfolio omvat gerenommeerde namen zoals Coca-Cola, Telenet, en AB InBev, waarvoor we strategische campagnes en evenementen creëren die impact maken.
We zijn op zoek naar een held(in) die ons magazijn kan omtoveren tot een geoliede machine! Als Hoofd Magazijn ben jij de dirigent van ons logistieke orkest, de strateeg achter onze voorraad en de mentor voor ons magazijnteam. Klaar om je superkrachten te gebruiken?
Wat Ga Je Doen?
* Leiding geven als een Pro: Je stuurt ons magazijnteam aan alsof het je tweede natuur is en zorgt dat iedereen op rolletjes loopt.
* Plannen als een Schaker: Je houdt het overzicht en zorgt ervoor dat alles van A tot Z soepel verloopt.
* Problemen oplossen als een Ninja: Jij ziet problemen van mijlenver aankomen en lost ze op voordat iemand ze merkt.
* Voorraadbeheer als een Wizzard: Je zorgt dat onze voorraad altijd op orde is, zonder dat we over of onder voorraad zitten.
Wie Ben Jij?
* Je hebt al eerder een magazijn gerund (en daar applaus voor gekregen).
* Plannen is jouw superkracht, chaos jouw kryptoniet.
* Je bent een geboren leider die teams motiveert en inspireert.
* Je houdt van een grapje op zijn tijd, want lachen hoort erbij.
Wat Bieden Wij?
* Een dynamische werkplek waar geen dag hetzelfde is.
* Een team dat staat te popelen om van je te leren.
* Een goed salaris, aangevuld met extra’s (bedrijfswagen uit pool) en een dosis plezier.
* Mogelijkheden om je verder te ontwikkelen en te groeien (en misschien zelfs die cape te verdienen!).