* de aankoop van grondstoffen
* de dagdagelijkse stockopvolging
* de planning van de grondstoffen behoefte
* Je werkt nauw samen met de collega's van planning, logistiek, product development en productie om alles zo optimaal en efficiënt als mogelijk te laten verlopen.
* Je evalueert op regelmatige basis jouw leveranciers op kwaliteit, leverbetrouwbaarheid, prijs/kwaliteitsverhouding en haalt het beste uit de samenwerking.
* Je verzorgt perfect de administratie van het aankoopproces.
* Je analyseert de huidige processen en initieert optimalisatievoorstellen waar mogelijk.
* Je bouwt een duurzame relatie op met onze leveranciers.
* Customer service support.
* Wij zitten volop in de implementatie van SAP. Daarom is het van belang dat je een uitdaging vindt in het mede input geven om dit optimaal te ontwikkelen, zodat deze job volledig via SAP uitgevoerd kan worden met een minimale input en een maximale output.
* Ervaring met het werken in een SAP is bijgevolg een must.
* Opleiding minstens professionele bachelor in een economische/logistieke richting én idealiter heb je 3 jaar ervaring in een gelijkaardige functie
* Je houdt van een snel veranderende, dynamische omgeving waarin snel mee schakelen van cruciaal belang is en je brengt graag mee structuur in dergelijke omgeving
* Punctueel, gedreven, leergierig, resultaat- en klantgericht
* Je beheerst Nederlands en Engels uitstekend, kennis van Frans of Duits is een extra troef
* Affiniteit met voeding
* Kennis SAP, Odoo en Office 365
Planning, Productie, Voeding, Duits, Administratie, Supply chain, MS Office Suite, Samenwerken, Engelse taal, Klantendienst, Frans, Logistieke sector, Nederlands, Logistieke sector, SAP