Wil jij graag binnen de Benelux en de grensstreek van Duitsland rijden? Vind je het fijn om op verscheidene plaatsen te komen? Werk je graag zelfstandig? Wil jij werken bij een specialist in zijn vak? Super! Lees dan zeker verder.
Het bedrijf gelegen te Deinze is al meer dan jaar gespecialiseerd in volle vrachten voor zowel nationaal als internationaal transport. Zij zijn als logistieke partner vooral actief in Benelux, Nederland, Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland. De opdrachten worden steeds uitgevoerd met een maximum aan respect voor de goederen, het materiaal en het milieu. Verzorg jij de volgende rit? Let's go!
Jouw dag zal er als volgt uit zien:
1. Dagelijks vanuit Deinze vertrekken met een vaste vrachtwagen
2. Ritten uitvoeren naar de Benelux of in de grensstreek van Duitsland
3. Voornamelijk laden van volle vrachten bij de klanten
4. Vervolgens uitleveren van de goederen bij één of meerdere losadressen
Wat wij van jou vragen:
5. Je bent in het bezit van een geldig rijbewijs CE en een code, daarnaast deed je al een 2 tal jaren ervaring op als chauffeur CE
6. Je bent goed op de hoogte van de wegcodes, waarbij je de rij- en rusttijden respecteert
7. Je kan je vlot uitdrukken in het Nederlands, daarnaast kan je ook een basis aan Frans en Engels, dit voor een optimale communicatie met alle betrokken partijen
8. Je bent flexibel ingesteld, opstarturen en rijtijden kunnen variëren naargelang de aard van de opdracht
9. Je hebt een voorkeur om nationale ritten te doen, deze zullen voornamelijk in de Benelux of in de grensstreek van Duitsland zijn
Wat wij jou bieden:
10. Optie vast, na geslaagde interim periode
11. Voltijdse tewerkstelling van u/week
12. Er wordt gewerkt met recup overuren, gemiddeld werk je per dag uren
13. Loon tussen €, bruto/uur en €, bruto/uur (hier zit ook al een extra uurloonvergoeding van €2 bruto/uur in)
14. Voorschot op loon in het midden van de maand
15. ARAB-vergoeding van €1, bruto/uur
16. Beschikbaarheidstijd aan %
17. Vergoedingen voor uitslapen
18. Maaltijdpremie van €7/gewerkte dag
19. Hospitalisatie- en groepsverzekering
20. Woon-werkvergoeding
21. Eigen vaste vrachtwagen
22. Werkschema kan persoonlijk verder op jouw maat worden uitgewerkt
23. Sollicitatieprocedure: na een kennismakend gesprek met de zaakvoerders, kan je vlot opstarten
Solliciteren doe je zo:
24. Druk op de blauwe sollicitatieknop rechtsboven
Nog vragen over de functie? Bel ons gerust even op
Na je sollicitatie, zal Anissa of Sarah je contacteren binnen de u. om met jou in gesprek te gaan. Binnen een week zal je reactie krijgen en al of niet uitgenodigd worden voor een sollicitatiegesprek met de HR manager. Wanneer dit gesprek positief verlopen is kan je vlot opstarten!