Daarom kies je voor AG
'Want bij AG staan mensen centraal. Binnen het departement Program Management Life staan voortdurende optimalisering, precisie en analytisch denken centraal. Het team Life Digital Solutions stuurt en implementeert belangrijke projecten om ervoor te zorgen dat onze organisatie klaar is voor de uitdagingen van vandaag en morgen. Om verschillende change projecten op te starten of te begeleiden, zoeken we een Project Leader & Analyst.
Binnen Services ben je verantwoordelijk voor diverse projecten, waaronder de implementatie en het beheer van digitale oplossingen voor het departement Health.
Je bepaalt de aanpak en planning voor het project, waarbij je het budget onder controle houdt.
Je streeft ernaar het proces te vereenvoudigen en samen met de IT-teams de beste duurzame oplossing voor AG te definiëren.
Je zorgt er in samenwerking met de andere teams voor dat het change management en de informatiedoorstroom optimaal verlopen.
Je hebt minstens 5 jaar ervaring in analyse en projectmanagement en de lead nemen zit in je DNA.
Projecten en planningen managen, en de bijbehorende communicatie met verschillende stakeholders (business en IT)? Je vindt het leuk om de verschillende aspecten van projecten zelfstandig te beheren.
Je drukt je vlot uit in het Nederlands, Frans en Engels.
Een leasewagen, extra verlof of verzekeringen? Jouw welzijn staat voorop. Daarom zet AG in op een sportief en inspirerend welzijnsprogramma. Thuiswerken tot drie dagen per week? Bij AG kan het.
Met een breed aanbod aan opleidingen leer je voortdurend vaardigheden bij. Binnen AG veranderen van functie?