Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Product manager tv

Louvain
Chef de produit
Publiée le 21 novembre
Description de l'offre

Werken in de Product Tribe
Bij Telenet streven we er voortdurend naar om mee te zijn in de snel veranderende digitale wereld. Het entertainmentgebruik evolueert snel. Onze tv-klanten maken gebruik van steeds meer diverse entertainmentopties. Daarom hebben we een Product Manager TV nodig om ervoor te zorgen dat onze bestaande en toekomstige Telenet TV-klanten, naast onze bestaande entertainmentproducten, ook over de juiste oplossingen beschikken.

Een Product Manager TV is verantwoordelijk voor het ontwikkelen, plannen en implementeren van een tv-productstrategie bij Telenet. Analyses met betrekking tot gebruikersbehoeften, concurrentie, strategie, technische implementatie en communicatie vallen onder deze verantwoordelijkheden.

Je stelt de roadmap op en voert deze uit in nauwe samenwerking met de Telenet-teams van engineering, IT, marketing, digital, customer service, Liberty Global en externe partners/leveranciers. Je bent ook de drijvende kracht achter een uitzonderlijke gebruikerservaring voor de entertainmentproducten op tv's voor onze residentiële en SoHo-klanten, binnen onze merken.

We zijn op zoek naar een toekomstige collega die gepassioneerd is door entertainmentproducten en klaar is om de toekomst van onze tv-producten mee vorm te geven.

Jouw taken als Product Manager TV

1. De strategie voor tv-producten bepalen, met focus op de behoeften van de klant, gegevens, technologische ontwikkelingen en trends in de markt.
2. Een gedetailleerde roadmap opstellen en de volledige product lifecycle van de oplossingen in je portfolio beheren.
3. Anticiperen op veranderingen bij concurrenten en markttrends op het gebied van tv en deze vertalen naar je roadmap.
4. De Telenet-productexpert zijn op zowel zakelijk als technisch vlak met betrekking tot TV. Optreden als interne en externe productambassadeur voor TV bij Telenet.
5. Op de hoogte blijven van de klantervaring via verschillende kanalen (onderzoek, verkoopkanalen, klantenservice, technici op het terrein, internet, enz.).
6. De klanttevredenheid over onze oplossingen monitoren en projecten opstarten om de ervaring te verbeteren en innovaties naar de klanten te brengen.
7. De productprestaties voortdurend evalueren, verbeterpunten identificeren en veranderingen doorvoeren om de gebruikerservaring van tv-producten te optimaliseren.
8. Fungeer als bruggenbouwer en werk crossfunctioneel samen met verschillende Telenet-teams, zoals engineering, IT, marketing, digital, klantenservice, Liberty Global en externe (wereldwijde) partners.
9. Ondersteun de businesscases van je eigen initiatieven samen met collega's van finance en go-to-market.
10. Communiceer je product- en strategische visie effectief aan interne en externe stakeholders.

Wat wij te bieden hebben
Je komt terecht in een bedrijf dat volledig in je investeert en je werkomgeving optimaal aanpast aan je behoeften. Zo kun je je ontwikkelen en tegelijkertijd zorgen voor een goede balans tussen werk en privé.

Wat bieden we nog meer?

11. Je krijgt alle kansen om je expertise verder te ontwikkelen. We stimuleren je persoonlijke groei met interne mobiliteitskansen en uitgebreide opleidingsmogelijkheden, maar we geven je ook de kans om na een tijdje even op pauze te drukken of een heel andere richting in te slaan.
12. Een afwisselende job waarin je tastbare resultaten boekt en je stempel drukt.
13. Een bruto maandsalaris dat we aanvullen met tal van extra voordelen (maaltijdcheques, gsm, bedrijfswagen, hospitalisatieverzekering, telefoonabonnement, kortingen op Telenet-producten, home working policy, ...).
14. Het fijne gezelschap van collega's die net zo gepassioneerd zijn als jij.

Jouw profiel als Product Manager TV

15. Meer dan 5 jaar ervaring in entertainment, met name in tv-/tv-hardwareoplossingen
16. Diploma in economie, engineering, marketing of een MBA
17. Relevante ervaring in productmanagement, marketing of engineering
18. Passie voor entertainment, technologie en telecom
19. Een echte teamspeler die graag in een flexibele omgeving werkt, maar ook zelfstandig resultaten kan boeken
20. Neemt verantwoordelijkheid voor projecten en fungeert als aanspreekpunt
21. Combineert sterke analytische vaardigheden met een creatieve en positieve mindset
22. Sterke en overtuigende communicator die weet hoe hij met weerstand moet omgaan
23. Talen: Engels, Nederlands en/of Frans
24. Ervaring met entertainment en/of tv-oplossingen is een pluspunt

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offre similaire
Senior product manager cloud -fr
Zaventem
CDI
Brussels Airport
Chef de produit
85 000 € par an
Offre similaire
Product manager
Sint-Stevens-Woluwe
Mobeyond
Chef de produit
De 90 000 € à 120 000 € par an
Offre similaire
Product manager
Louvain
b75274a4-5668-44d2-96cc-800e99bf8484
Chef de produit
De 60 000 € à 120 000 € par an
Offres similaires
Emploi Marketing à Louvain
Emploi Louvain
Emploi Brabant Flamand
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > Emploi Marketing > Emploi Chef de produit > Emploi Chef de produit à Louvain > Product Manager TV

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2025 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder