Jouw taak bestaat uit het controlleren van nummerplaten van vrachtwagens. Je bekijkt van welk land ze afkomstig zijn, is de nummerplaat leesbaar of niet.
Is ze leesbaar dan controleer je of deze correct is, zo niet dan moeten je deze aanpassen in het systeem.
Je werkt in shiften (07:00 - 15:30/ 10:30 - 19:00) de kantooruren zijn (09:00 -17:30).
(30 minuten middagpauze en elke 50 minuten 10 minuten pauze)Profiel- Je spreekt zeer goed Nederlands of Frans of Engels.
- Je kan lang aandachtig blijven.
- Repetitief werk schrikt je niet af.
- Je beschikt over een rijbewijs en eigen vervoer.
- Je hebt een rustige thuisomgeving voor téléwerk.Aanbod- Je werkt in shiften (07:00 - 15:30/ 10:30 - 19:00) de kantooruren zijn (09:00 -17:30).
- Er is fruit, koffie en thee beschikbaar.
- Ook word er al eens een BBQ of andere gezelligheden georganisseerd om de teamsfeer te bevorderen.
- Loon volgens Barema.
Momenteel zijn er in het gebouw verbouwingen waardoor er gevraagd word om 1 dag op kantoor te werken, meerdere dagen op kantoor is mogelijk als je deze wenst. De werken zouden nog tot februari duren dus tot dan zou deze regel gelden. (na de verbouwingen werk je aan flexdesks.
Er word ook dagelijks vers fruit, koffie, ... voorzien, ook organiseren ze eens een BBQ of andere dingen die de teamsfeer bevorderen.
Heb je nog vragen? Contacteer ons op 02 254 85 10 of vilvoorde.131@adecco.be