Momenteel zijn we bij sodexo op zoek naar een gemotiveerde chef gerant die interesse heeft in een nieuwe uitdaging regio Gent.
Als Chef Gerant in Gent, ben je verantwoordelijk voor het beheer van een grote keuken binnen het zelfbedieningsrestaurant in een ziekenhuis.
Je werkt met een ploeg van personeel van de klant en werkt ook samen met Sodexo-collega’s.
Verantwoordelijkheden
Koken en bereiden : Je staat dagelijks in voor de bereiding, controle en supervisie van de bereiding van ongeveer 500 maaltijden voor de medewerkers en bezoekers van het restaurant. Je zal dagelijks zelf koken en kookt voornamelijk de warme schotels. Je helpt waar nodig ook met de koude gerechten en desserts. Jij bent de hoofd chef op de site. Je springt bij waar nodig en geeft het goede voorbeeld aan de ploeg.
Personeelsbeheer : Je beheert een ploeg van 6 medewerkers en fungeert als leidinggevende voor het keukenpersoneel. Je werkt ook samen met collega’s van Sodexo. Je staat in voor een goede opvolging van de dienst, de opmaak van de uurroosters, aansturing van het keukenploeg en begeleiding van de jaarlijkse evaluaties van het personeel.
Stockbeheer en administratie : Je controleert de leveringen en de stock (FIFO, de DLC’s en DLU’s). Je bestelt voedingswaren via het interne systeem (Click ’n Buy en Spice), beheert de voorraden en leveringen. Je zorgt ervoor dat er tijdig voldoende stock is en ziet hierbij toe op de naleving van hygiëneregels. Daarnaast sta je ook in voor enkele andere administratieve taken zoals algemeen mailverkeer over de keuken en het uitwerken van toolboxmeetings.
Financieel beheer : Je bent betrokken bij de maandelijkse afsluit en je streeft voortdurend naar een optimale kostenbeheersing. Je zet je in voor continu verbeteringen onsite.
Veiligheid : Je volgt een zero risk mindset en doet geen compromissen op het gebied van veiligheid. Of het nu gaat om jouw veiligheid, die van jouw collega’s, consumenten, klanten of een andere partij.
Gewenste profiel
Je beschikt over een hotelschooldiploma en over een aantal jaren ervaring in een gelijkaardige functie als kok en gerant grootkeuken.
Je hebt een goede kennis van koken in de grootkeuken sector. Bij voorkeur heb je ervaring als kok in de zorg en/of in een zelfbedieningsrestaurant.
Voedselveiligheid en de veiligheid van je medewerkers zijn je grootste bekommernissen.
Je bent een people manager. Je hebt ervaring in de organisatie van een keuken en hebt ervaring met het aansturen van teams van keukenpersoneel.
Je spreekt zeer goed Nederlands .
Je bent gestructureerd en administratief sterk en kan vlot werken met courante computerprogramma’s zoals Outlook, Word, Excel en Teams.
Je bent flexibel en staat open voor weekendwerk (1 op 8).
Je bent een teamplayer met een One Team Approach .
Voordelen
Een contract van onbepaalde duur
Voltijds contract van 38 uur met een uurrooster van maandag tot en met vrijdag.
Je werkt van 7u tot 15u06. Je werkt 1 weekend op 8.
Een aantrekkelijk loonpakket waar Quality of Life centraal staat: Hospitalisatie- en tandzorgverzekering (na 1 jaar dienst)
Groeps- en invaliditeitsverzekering
Eindejaarspremie (13e maand), ecocheques, cadeaucheques voor jubilarissen en familiale gebeurtenissen
Volledige terugbetaling van de openbaarvervoerskosten / tegemoetkoming transportkosten privé vervoer / fietsvergoeding
Een gepersonaliseerd onboardingtraject voor een soepele start bij Sodexo & mogelijkheid tot talrijke opleidingen
Extra verlof (4 dagen extra) - en anciënniteitsdagen
#J-18808-Ljbffr