Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

E&i engineering manager

Zwijndrecht
Agidens
Publiée le Publiée il y a 5 h
Description de l'offre

Ben jij geboeid door Elektriciteit en Instrumentatie in de procesindustrie en haal jij het beste uit een team van E&I engineers en E&I techniekers? Voor onze business unit Process Automation Projects zoeken wij een enthousiaste Engineering Manager E&I voor het E&I team Energies.

Wat zal je doen?
* Safety First Je zorgt ervoor dat de veiligheidsvereisten te allen tijde worden gerespecteerd door jouw teamleden en dat de hiervoor benodigde middelen ter beschikking zijn. Je pleit voor een transparante veiligheidscultuur en moedigt het rapporteren van near misses en incidenten aan. Je grijpt onmiddellijk in wanneer je ziet dat shortcuts worden genomen of risico's onvoldoende worden beheerst.
* Je volgt actief de status op van de projecten die jouw E&I-teamleden uitvoeren. Hierbij ligt je focus (aanvankelijk) op projecten bij Energie-klanten. Je fungeert als aanspreekpunt voor advies bij zowel technische als persoonlijke vragen van je teamleden en doet dit in hoofdzaak tijdens een vast wekelijks overlegmoment. Je team bestaat aanvankelijk enkel uit E&I engineers, maar kan in de toekomst mogelijk evolueren naar een combinatie van engineers en techniekers.
* Je streeft naar een efficiënte werking van het hele E&I-departement. O.a. het correct toepassen van engineeringmethodieken en standaarden volg je op en je stuurt bij waar nodig. Je overlegt actief met je collega's Engineering Managers tijdens wekelijkse vergaderingen.
* Je plant, in overleg met het Project Management Office en de andere E&I engineering managers, de resources en zorgt voor een optimale bezettingsgraad, afvaardiging met het juiste competentieniveau, etc.
* Je bent de brug tussen de project managers en je teamleden en streeft ernaar dat elk E&I-project binnen jouw team succesvol wordt uitgevoerd. Kwaliteit staat hierbij op de eerste plaats, met duidelijke aandacht voor projectbudget en projecttijdlijn.
* Je bent de brug tussen senior management en je teamleden. Je draagt de Agidens-waarden uit, werkt volgens de procedures in het kwaliteitssysteem en je draagt transparantie en open communicatie hoog in het vaandel. Je draagt actief bij aan verbeterprocessen.
* Je bent betrokken bij de werving en selectie van nieuwe medewerkers, je vertaalt bedrijfsdoelstellingen naar individuele doelstellingen, je voert evaluatiegesprekken en slaagt erin mensen eerlijke en correcte feedback te geven en positief te motiveren. Je bent een 'leidend voorbeeld' op het vlak van werkuren, thuiswerk en de gedragscode van het bedrijf – je geeft je teamleden vrijheid en groeikansen, maar moedigt ook verantwoordelijkheidszin aan. Kortom, je bouwt je eigen team uit en tilt het jaar na jaar naar een hoger niveau.
* Je staat open voor het werken met collega's in het buitenland (Spanje, België, Nederland, India, etc.).
* Je hebt aandacht voor commerciële opportuniteiten (meerwerken, nieuwe projecten, …) en meldt deze aan de Sales Managers. Je ondersteunt het Sales Departement ook bij het opstellen van het E&I-gedeelte van projectbudgetten en tracht, waar mogelijk, deze taak door te delegeren aan je teamleden.
* Je onderhoudt, onder toezicht van de afdeling Procurement, contact met de belangrijkste leveranciers binnen je vakgebied.
* Je hebt nog een eigen utilisatie-doelstelling van zo'n 75-80%.
* Je rapporteert aan de directeur E&I engineering. Hij is je sparring partner en staat je actief bij wanneer je met vragen zit over, of problemen ondervindt met, bovenstaande zaken.
Wie ben jij?

Jouw kennis:

* Je hebt een Master of Bachelor Elektromechanica en bent geboeid door Procesautomatisering.
* Je hebt een diepgaande kennis van E&I engineering, met een uitgebreide aantoonbare ervaring (concept, engineering, realisatie, opstart en nazorg).
* Je hebt een degelijke kennis van MS Office, (MS Project is een meerwaarde).

Jouw competenties:

* Je werkt zelfstandig, maar bent sociaal vaardig en communicatief.
* Je hebt ervaring met het coachen en aansturen van een team.
* Je bent analytisch en hebt een hands-on mentaliteit.
* Je beschikt over goede organisatorische vaardigheden en kan efficiënt gelijktijdig aan meerdere taken werken.
* Je bent flexibel. Sporadische klantbezoeken schrikken jou niet af.
* Je drukt je vlot uit in Nederlands en Engels. Kennis Frans is een meerwaarde.
* Je beschikt over een rijbewijs B.
Wat bieden wij jou?
* Een boeiende en veelzijdige functie in een technologie-gedreven organisatie.
* Aantrekkelijke verloning.
* Opleiding – Wij investeren in ontwikkelingstrajecten en hebben een zorgvuldig coaching beleid
* Goede werk-privébalans
Let's get together

Helemaal overtuigd na het lezen van deze vacature? Solliciteer meteen of contacteer Blima van Daele via voor meer informatie.

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offre similaire
Project manager
Zwijndrecht
Agidens
Offre similaire
Project manager
Zwijndrecht
Agidens
Offre similaire
Teamleader e&i onderhoudstechniekers
Zwijndrecht
Agidens
Offres similaires
Recrutement Agidens
Emploi Agidens à Zwijndrecht
Emploi Zwijndrecht
Emploi Anvers (Province)
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > E&I Engineering Manager

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2025 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder