Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Plc programmeur

Roulers
hays-be
Programmeur informatique
Publiée le 27 mars
Description de l'offre

PLC Programmeur

Innovatieve machines | Beckhoff PLC | Regio Roeselare | ID 1111960

Over de organisatie
Hays is als werving- en selectiekantoor op zoek naar een PLC-programmeur voor een stabiel en groeiend productiebedrijf in de interieur- en keukensector. De klant is de laatste jaren bezig met innoveren en ze bouwen dus ook hun eigen machines. Hiervoor zoeken ze dus nog versterking voor in het team

Jouw nieuwe functie
In deze brede en hands-on functie ben je verantwoordelijk voor het ontwerpen en ontwikkelen van PLC‑programma’s en visualisaties voor diverse industriële installaties. Je zorgt ervoor dat machines en robots binnen de productieomgeving optimaal functioneren en dat automatisatieprojecten correct worden opgebouwd, getest en in gebruik genomen. Je waakt erover dat de volledige lijn vlot draait en grijpt in wanneer er zich technische problemen voordoen.

Je ondersteunt techniekers bij interventies en helpt hen storingen te analyseren, te verklaren en structureel op te lossen. Wanneer een fout zich voordoet, ga je na wat de oorzaak is, hoe deze is ontstaan en welke stappen nodig zijn om herhaling te vermijden. Daarnaast denk je actief mee over nieuwe technologieën, concepten en verbeteringsprojecten die de productie nog slimmer en verder geautomatiseerd maken.

Je zorgt ervoor dat alle documentatie van PLC‑systemen volledig, correct en up‑to‑date blijft, zodat collega’s steeds over de juiste informatie beschikken. Je werkt nauw samen met een team van experten uit automatisatie, engineering en productie en vormt een belangrijke technische schakel binnen het bedrijf. In deze rol is het belangrijk dat je graag de handen uit de mouwen steekt en houdt van variatie in je takenpakket.

Jouw profiel
Je beschikt over een bachelor of master elektromechanica, elektronica. Je hebt liefst al 4 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Je bent een hands-on persoon die graag in team werkt. Ervaring met Beckhoff is een must!

De arbeidsvoorwaarden
Je komt terecht bij een groeiend bedrijf met een grote naam. Het is een financieel gezond bedrijf. Je krijgt een volledig marktconform loonpakket inclusief bedrijfswagen en tankkaart. Naast het loonpakket organiseert het bedrijf ook leuke events en drinks!

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offre similaire
Plc-programmeur
Beveren
Keukens Dovy
Programmeur informatique
Offre similaire
Plc-programmeur
Roulers
CareerWallet
Programmeur informatique
Offre similaire
Ervaren cnc-operator/programmeur (daguren) – regio gullegem
Gullegem
Absolute Jobs Kortrijk
Programmeur informatique
De 80 000 € à 100 000 € par an
Offres similaires
Emploi Informatique à Roulers
Emploi Roulers
Emploi Flandre Occidentale
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > Emploi Informatique > Emploi Programmeur informatique > Emploi Programmeur informatique à Roulers > PLC Programmeur

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2026 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder