Goesting om onze technologische machines technisch te onderhouden? Steek jij binnenkort de handen uit de mouwen op onze site in Ardooie? Ben je technisch aangelegd? Dan hebben wij de geknipte job voor jou!
Trots zijn op meer dan 20 jaar werk in een internationaal en ambitieus bedrijf. “En dat Sioen zo dicht bij mijn deur ligt, is nog zo'n groot voordeel. Da's pas een droomjob !\\\"
Tony
Altijd ambianceWat Passioen inhoudt voor Tony, daarover moet hij geen twee keer nadenken. “Werken bij Sioen is heel fijn: er is altijd ambiance en iedereen staat steeds klaar om elkaar te helpen. Daarbovenop leer ik elke dag wel iets bij met zo'n innovatief machinepark. Het geeft me een gevoel van zelfstandigheid en dat motiveert!”
Nick
Hands-on met veel afwisseling en interactie“Ik heb zowel contact met productie als met het kantoor, die interactie is top!” Zelfs in een groot bedrijf als Sioen staan Nick en zijn collega's dicht genoeg om vlot te communiceren. Sioen en Nick, da's een perfect match!
Debora
Ik hou van de dynamiek tussen de verschillende dienstenAls we aan Deborah vragen wat Passioen voor haar is, dan is het antwoord duidelijk: Professionaliteit, innovatie en teamwork. “Iedereen helpt iedereen bij Sioen!” Die samenwerking tussen alle afdelingen maakt het niet enkel plezant om voor Sioen te werken, maar het maakt ons bedrijf ook sterker.
* Je gaat aan de slag in onze Coating divisie of weverij in Ardooie. We kiezen samen de afdeling die best bij je past.
* Je onderhoudt het machinepark (smeren, oliën vervangen, lagers, slijtstukken, ...).
* Je herstelt defecten (mechanisch + elektrisch).
* Je wisselt informatie uit over technische problemen met je collega's.
* Je verleent technische assistentie aan de ploegverantwoordelijken en externen.
* Je controleert en onderhoudt het gereedschap.
* Je houdt wachtdienst binnen een beurtrolsysteem.
* Je hebt minimaal een A2 diploma in elektrotechnieken / elektromechanica en minstens 3 jaar relevante ervaring.
* Je bent gemotiveerd en je werkt nauwkeurig.
* Je kan zowel zelfstandig, als in team werken.
* Je hebt verantwoordelijkheidszin en bewaakt de veiligheid en kwaliteit van je werk.
* Je hebt een vlotte kennis Nederlands.
* Een fulltime job in een stabiel, groeiend, winstgevend en internationaal familiebedrijf.
* Een meer dan aantrekkelijk salarispakket met extralegale voordelen zoals maaltijdcheques, 13e maand, mogelijkheid tot fietslease en flexibele verloning, …
* Werken in een innovatief bedrijf dat continu investeert in nieuwe producten, installaties én het belangrijkste: mensen!
* Een filevrije werkplek in Ardooie.
* Ruimte voor eigen initiatief.
* De kans om bij te leren en te groeien door interne en externe opleidingen.
* Een flexibele en eigentijdse werkomgeving.
* Leuke bedrijfsevents.
* Last but not least: fantastische gepassio(e)neerde collega's die er elke dag voor gaan!
Jan
Dieter
Elke dag leute maken op de werkvloerAls meestergast in de weverij smijt Dieter zich elke dag voor de volle 100%. Hij motiveert zijn team met een goede briefing, degelijke opleidingen en natuurlijk ook… een passioenele portie leute ! De vrijheid om zijn team op die manier aan te sturen, maakt zowel hem als ons bedrijf beter!
Guido
Elke dag is andersVoor Guido is vooral de vele, dagelijkse afwisseling in zijn job, als technisch verantwoordelijke, de reden waarom hij graag bij Sioen werkt. “Geen gebrek aan leuke uitdagingen hier! Zo blijven we gemotiveerd en schrijven we samen aan het ambitieuze Sioenverhaal.”
Désirée
Bettina
Internationaal en “om den
Nederlands, Beveiligingsdienst, Elektromechanica