De HR-experten van Talentus brengen jou in contact met je toekomstige werkgever. Deze gepassioneerde specialisten werken voor middelgrote Belgische ondernemingen. Zij maken er hun missie van om jouw talent te laten openbloeien in een job die je als gegoten zit. FunctieomschrijvingWat houdt de functie van buyer in?
* Je bent verantwoordelijk voor een groep leveranciers van welbepaalde artikel categorieën en je bent voor hun de belangrijkste contactpersoon;
* Onderhandelen van de samenwerkingscontracten en prijzen;
* Ervoor zorgen dat aankoopstrategieën worden geïmplementeerd bij leveranciers;
* Verantwoordelijk voor het stimuleren van KPI-prestaties van leveranciers op het gebied van kwaliteit, leverbetrouwbaarheid, duurzaamheid en kostenontwikkeling;
* Leveranciersagenda coördineren binnen de kwaliteits- en logistieke gebieden;
* Verantwoordelijk voor een gunstige evolutie van de leveranciersontwikkeling in het algemeen;
* Je ondersteunt projectaankoop bij nieuwe productontwikkelingsprojecten;
* Verder volg je aandachtig de markt met betrekking tot potentieel interessante nieuwe leveranciers, producten, technologieën en materialen;.
Functie-eisenWelke troeven kan je zelf tonen in aanmerking te komen voor de functie van buyer?
* In het bezit van een bachelor of master, bij voorkeur binnen bedrijfseconomie of engineering;
* Ervaring met strategische aankoop in een internationale omgeving, bij voorkeur voor eigen productsites;
* Je hebt ervaring met internationale onderhandelingen;
* Een goede materialenkennis en een sterk technisch inzicht in het algemeen is belangrijk;
* Goed overweg met cijfermateriaal en je bent fact-based ingesteld;
* Sterke netwerkvaardigheden en je hebt ervaring met het werken met cross-functionele teams;
* Nederlands en Engels (spreken en schrijven), kennis van Frans en Duits is een voordeel;
* Je hebt ervaring met ERP en bent bereid om te reizen binnen Europa en naar het Verre Oosten.
Organisatie- en afdelingomschrijvingOnze partner is een internationaal bedrijf met hoofdkantoor in het zuiden van West-Vlaanderen, gespecialiseerd in het ontwerp en productie van producten voor mensen met een actieve en avontuurlijke levensstijl.Voor hen rekruteren wij een Aankoper. AanbodWat kan je terug verwachten voor je inzet?
* Een voltijdse functie (39u per week) bij een sterk groeiende onderneming die financieel gezond is;
* Een bedrijf met een brede waaier aan functionele afdelingen zoals een eigen productontwikkeling, productie, logistiek, :
* Een aangename werkomgeving waar mensen kennis en inspiratie met elkaar delen;
* Een boeiende en veelzijdige job waarbij aankoop in de brede zin aan bod komt;
* Een grote autonomie binnen de krijtlijnen van de aankoopdoelstellingen;
* Mooie verloning in lijn met jouw ervaring en achtergrond aangevuld met maaltijdcheques, laptop, hospitalisatie- en groepsverzekering;
* 29 dagen verlof per jaar, in samenspraak met je team vrij op te nemen.
Solliciteren:
Overtuigd van deze vacature? Solliciteer dan snel via de Monster Solliciteer button. We nemen daarna zo snel mogelijk contact met je op. Wij hopen je snel te spreken!