Vacature alert
Voel je de geur van versgebakken koeken en broden al in de lucht?
De iconische bakkerij Bloch, die 110 jaar de harten van Gent veroverde, is terug Na de sluiting in 2008 leek het Bloch-verhaal voorgoed voorbij, maar dankzij de originele receptenboeken herleven de heerlijke smaken. Vandaag brengen wij, in samenwerking met de gerenommeerde chef-bakker Stefan Elias, de legendarische producten weer op de markt.
Wil jij deel uitmaken van dit iconisch merk en samen met ons het Bloch-erfgoed laten schitteren?
Wij zijn op zoek naar een enthousiaste
Bakker Bloch
(voltijds 38u van dinsdag tem zaterdag)
Wat ga je doen?
* Als fijne bakker bereid je, volgens de authentieke Bloch-recepturen, diverse hartige en zoete producten (broden, koekjes, ….)
* Je hebt ervaring met het (eventueel manueel) verwerken van deeg van kneden tot een eindproduct
* Na de opleidingsfase, onder supervisie van Stefan Elias, werk je volledig zelfstandig volgens een vooraf opgestelde planning.
Ben jij wie wij zoeken?
* Je behaalde een opleiding als brood- en banketbakker en hebt ervaring met het maken van brood- en patisserieproducten
* Je werkt van dinsdag tot zaterdag (4u -12u). Om de 4 weken werk je op zondag van 5u tot 9u.
* Je weet van aanpakken en je kan zowel in teams als zelfstandig werken
* Je houdt rekening met de hygiënevoorschriften en hebt oog voor kwaliteit en veiligheid
* Je werkt nauwkeurig en planmatig.
* Je spreekt en begrijpt Nederlands.
Wat bieden wij jou?
* Je mag rekenen op een aangename bedrijfscultuur met ontwikkelings- en opleidingsmogelijkheden
* We bieden een superleuke veelzijdige job, werkzekerheid en een motiverende verloning met extralegale voordelen.
* Een plek waar je deel uitmaakt van een prachtige traditie en kunt bijdragen aan een iconisch merk.
Klaar om een nieuwe bladzijde te schrijven in het verhaal van Bloch?
Solliciteer vandaag nog via of geef je cv af in onze Bloch winkel. Onze collega Sophie kijkt ernaar uit om jouw cv te ontvangen en je snel verder te begeleiden in dit avontuur