Algemene info
Regio: Antwerpen Gemeente: Geel Contract: Interim job met optie vast werk Arbeidsovereenkomst: Deeltijds Job statuut: Arbeider Tijdsregeling: Dagwerk
Functie omschrijving
Hou jij van orde en netheid en zoek je een job waar jouw werk écht gezien wordt?
Dan hebben wij goed nieuws: via Forum Jobs Geel kan jij meteen aan de slag als schoonmaker bij een groot bedrijf in de regio's Geel en Mol.
Als schoonmaker speel jij een belangrijke rol in het dagelijks reilen en zeilen. Jij zorgt voor propere en aangename werkruimtes waar iedereen zich goed voelt.
Jouw takenpakket:
1. Reinigen van burelen, sanitaire ruimtes en gemeenschappelijke plaatsen
2. Onderhoud van vloeren met behulp van de juiste schoonmaakmiddelen en -technieken
3. Controleren van jouw werk en zorgen dat alles netjes en hygiënisch achterblijft
Het bedrijf:
Je komt terecht in een groot en stabiel bedrijf met vele mogelijkheden en vacatures in de regio. Zij hechten veel belang aan een propere werkomgeving en waarderen jouw inzet.
Kortom: een job waar je voldoening uithaalt en die je niet mag laten liggen als schoonmaakwerk jouw ding is!
Vereisten
Vereisten:
Om te starten in deze functie:
4. Slaag je in een korte online test
5. Spreek en begrijp je goed Nederlands
Ervaring in de schoonmaak is zeker een pluspunt, maar geen vereiste. Jouw motivatie telt voor ons het meest.
Ervaring:
Geen ervaring vereist
Rijbewijs:
Geen rijbewijs vereist
Talen:
Nederlands: goed
Aanbod
Aanbod:
Wat mag je verwachten als schoonmaker via Forum Jobs?
6. Je werkt dicht bij huis in de regio Geel en Mol
7. Je hebt keuze uit verschillende locaties en werkuren
8. Er zijn tal van mogelijkheden om door te groeien of over te schakelen naar andere vacatures binnen hetzelfde bedrijf
Zo kan je rekenen op een job die past in jouw leven en toekomstplannen.
Loon: Uurloon
Studieselectie
Studieselectie:
Geen specifieke studievereisten