Wil jij ons team engineering lasrobotica komen versterken? Laat jij onze grootste onderdelen lassen door jouw programma's? Werk je graag met de laatste nieuwe technologieën? Dan ben je bij Luyckx aan het perfecte adres! Kom zeker eens langs, dan tonen we je met plezier de praktijk!
* Als programmeur maak je offline programma's met lasrobot-software voor onze Panasonic robots van Valk Welding.
* Je gaat onze werkstukken laden en lossen in de installatie.
* De programma's test je uit op de werkvloer, indien nodig pas je ze aan en regel je ze bij.
* Je staat in nauw contact met onze ontwerpafdeling, om bijvoorbeeld producten verder te optimaliseren in het lasproductieproces.
* Enige ervaring in programmatie van lasrobots is een pluspunt, maar geen must. Wij voorzien zowel interne als externe opleidingen.
* Je beschikt over voldoende computervaardigheden om met de programmatiesoftware aan de slag te gaan.
* Noties van MIG-MAG lassen (halfautomaat) is mooi meegenomen.
* Je kan nauwkeurig werken en hebt oog voor detail.
* Je wordt aangetrokken door de nieuwste technologieën op vlak van software en lasrobots.
* Je herkent jezelf in de drie kernwaarden van het bedrijf: karakter, bezieling en daadkracht.
Lassen, Laden lossen