De familie Souffriau is sinds 1978 actief in de vleessector. Het vakmanschap werd doorgegeven van vader op zoon. Vandaag telt Atelier Souffriau meerdere vestigingen in verschillende Delhaize winkels over heel Vlaanderen.
Wij willen de pure ambacht en smaak van vroeger terug in de beenhouwerij en traiteurdienst brengen. Uitstekende kwaliteit en uitmuntende dienstverlening en een mensgerichte interne cultuur kenmerken ons.
* Je zorgt voor een dagelijks verzorgde en volle toonbank
* Je staat in voor het bereiden van onze huisbereide salades, dagschotels of broodjes
* Je helpt en adviseert onze klanten bij hun zoektocht naar een lekkere charcuterie, kaas of huisbereide salade.
* Als een echte teamplayer ondersteun je jouw (atelier-)collega's waar nodig: inpakken van de vleeswaren, zelfbedieningstoog aanvullen of de beenhouwers helpen bij het bereiden van de traiteurgerechten
* Je helpt samen met het volledige team bij het lossen van de dagelijkse levering
* Je hebt eerdere verkoop ervaring in de voedingssector
* Je bent klantgericht en vriendelijk.
* Je bent goedlachs, positief en een echte teamplayer.
* Je bent flexibel inzetbaar waarbij weekendwerk geen probleem vormt
* Je werkt nauwkeuring en hygiënisch
* Je spreekt vlot Nederlands
Inpakken, Vlees fileren, Charcuterie, Nederlands, Verkoop