Wil jij graag collega’s coachen zodat zij als de beste mensen kunnen helpen met hun droomkeuken, dressing of badkamermeubel? Heb je liefst een brede, doorgedreven opleiding om de producten helemaal te kennen zodat je weet wat je verkoopt? Liefst gemakkelijk parkeren en werken in je eigen buurt? Graag onmiddellijk een vast contract? Lees dan gewoon verder!
De firma is al sinds 2007 expert in het uittekenen en uitwerken van volledige interieurs. Van volledig uitgeruste keukens, dressings, TV- en eetkamermeubelen tot het washok en vestiaire.
In België hebben ze 51 winkels, terug te vinden in elke provincie.
Responsibilities
* Als Sales Manager zal je vooral jouw team inspireren, klanten adviseren en zorgen dat de showroom steeds tip top in orde is.
* Je zal starten als een vliegende Sales Advisor over de hele regio. Dit om bij de springen, breed bij te leren,...
* Na de inwerkperiode zal je over de provincie mensen coachen, enthousiasmeren en ondersteunen. Het kan dus zijn dat je in het midden in een dossier even bijspringt of volledig overneemt of toewijst aan een andere Sales Advisor.
* Daarnaast zal je blijven fungeren als een toonbeeld voor jouw team.
* De eerste 2 maanden zal je kunnen genieten van een degelijke opleiding zowel in het filiaal waar je werkt als op in het opleidingskantoor. Zo heb je voldoende ruimte om antwoorden te krijgen op al je vragen.
#J-18808-Ljbffr