Onbekend
01188
Beveren-Waas
HR Consultant Beveren Construct
Zie jij jezelf als de onmisbare schakel tussen bedrijven en kandidaat-werkzoekenden in de bouwsector?
Elk van onze 88 kantoren, waarvan 13 gespecialiseerd in de bouwsector, is een zelfstandige onderneming. Iedereen telt mee en je ideeën komen er tot leven.
We zijn trots op ons kwalitatief en maatschappelijk verantwoord ondernemen. Elk jaar vieren we onze gezamenlijke successen met alle collega's tijdens een feestelijk weekend.
Tijdens je eerste vijf maanden bij Actief neem je deel aan 10 opleidingsdagen en doorloop je aanvullende e-learnings. Je manager begeleidt je doorheen dit traject en voert regelmatig onboardinggesprekken met jou.
Want jij verbindt bouwbedrijven, kandidaat-werkzoekenden en kansen – jij bent de schakel binnen Actief Construct.
* De telefoon is je belangrijkste werkmiddel. Je gaat actief op zoek naar arbeiders én bedienden voor de bouwsector, zowel in interne als externe databanken.
* Je doet een diepgaande screening van deze kandidaten en stelt hen (pro)actief voor bij klanten en potentiële klanten in de bouwsector.
* Dankzij je overtuigingskracht, kan de kandidaat aan de slag bij het bedrijf.
* Je vult het werkgeverschap correct in door in te staan voor de controle op VCA-attesten en rijbewijzen, het opmaken van de contracten, het actief informeren van de uitzendkrachten over veiligheidsrisico's, en het correct verwerken van de verloning.
* Je gaat actief op zoek naar alle bouwvacatures in je regio, zodat je steeds de beste opportuniteiten voor je kandidaten hebt.
Wat wij van jou vragen:
We verwachten dat je een waardige HR-partner bent voor onze uitzendkrachten en klanten in de bouw.
Daarom vragen we dat je over een bachelor denkniveau beschikt, aangetoond via een relevant diploma of gelijkwaardige werkervaring.
Wat wij jou bieden:
* Startloon vanaf 2.400 euro bruto, dat verhoogd wordt op basis van relevante ervaring.
* Variabele maandelijkse bonus (afhankelijk van de kantoorresultaten).
* Ons "Flex Income Plan", waarbij je deels zelf de invulling van je verloningspakket kunt kiezen (met o.a. een leasewagen, (bedrijfs)fiets, (bedrijfs)gsm, persoonlijk pensioensparen, verzekeringen of de mogelijkheid tot cash uitbetaling van je bonus).
* Maaltijdcheques van 7 euro per gewerkte dag.
* Ecocheques van 250 euro per jaar.
* Representatievergoeding van 50 euro netto per maand.
* Thuiswerkvergoeding van 40 euro netto per maand.
* Vergoeding van je woon-werkverkeer.
* Hospitalisatieverzekering bij DKV (mogelijkheid om je gezinsleden aan een voordelig tarief aan te sluiten).
* Groepsverzekering bij AG Insurance – pensioenopbouw, gewaarborgd inkomen en overlijden.
* Uitgebreid voordelenprogramma met personeelskortingen.
* 40-uren werkweek (maandag t.e.m. vrijdag): 35 vrije dagen (vakantiedagen en ADV), anciënniteitsverlof en 10 feestdagen.
* Flexibele werkuren en thuiswerk (na een inwerkperiode en volgens de kantoorplanning).
* Persoonlijke laptop voor professioneel gebruik.
* Een werkplek dicht bij huis.
* Attenties op speciale momenten in het jaar én in je leven.
Van sollicitatie tot eerste werkdag: wat kan je verwachten?
Je sollicitatie wordt behandeld door Branch Manager van ons kantoor in Beveren Construct.
Na een eerste (positieve) screening ontvang je testen, gevolgd door een gesprek met de manager en de Business Developmant Manager.
Elke twee weken is er een vaste startdag op maandag voorzien.
Op je eerste dinsdag bij Actief verwelkomen we je graag op ons hoofdkantoor in Lummen voor de introductiedag.
Klaar voor een nieuwe uitdaging?
en zet de eerste stap richting een boeiende en betekenisvolle carrière bij Actief
Diversiteit versterkt onze organisatie.
We moedigen iedereen aan om te solliciteren, ongeacht achtergrond, overtuiging, of levenswandel.
Je bent welkom zoals je bent.