Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Advocaat - construction

Gand
De Groote - De Man
Construction
Publiée le 12 décembre
Description de l'offre

Heb je al een viertal jaar ervaring als advocaat en wil je ons team Ondernemingsrecht vervoegen? Wij willen ons team versterken met jouw zin voor ondernemerschap, doortastendheid en ambitie en heb je interesse en een eerste ervaring in procedures in het brede vennootschapsrecht? Wij zijn een jong en energiek advocatenkantoor met vestigingen in Gent, Halle, Hasselt en Brussel, vastbesloten om het juridische landschap wakker te schudden. Voor ons is het recht geen hindernis, maar een troef waarmee we ondernemers laten groeien. Innovatie zit bij ons in het DNA: we brengen het recht op maat van de klant, sneller en slimmer. Niet voor niets werden we door de Financial Times uitgeroepen tot meest innovatief advocatenkantoor van Europa én pronkten we meermaals op de shortlist van de Trends Legal Awards als ‘Beste Advocatenkantoor van België’.

Wat doet een advocaat bij ons team Ondernemingsrecht?
Als advocaat met zo’n vier jaar ervaring versterk je ons team in dossiers met een duidelijke focus op vennootschapsrechtelijke procedures, meer bepaald conflicten tussen aandeelhouders en/of bestuurders. Je neemt daarbij een autonome rol op, met de mogelijkheid om complexe dossiers zelfstandig te beheren, steeds in overleg met de teamlead of senior teamleden waar nodig. Zelfstandig procedures voeren voor rechtbanken en hoven in het kader van conflicten binnen vennootschappen (zoals geschillen tussen aandeelhouders, bestuurdersaansprakelijkheid, uittreding/uitsluiting, enz.).
· Pleiten en strategisch adviseren in geschillendossiers, waarbij je meewerkt aan de opbouw van het procesdossier en de processtrategie.
· Cliënten begeleiden in conflictsituaties, zowel binnen als buiten de rechtbank, inclusief onderhandelingen en buitengerechtelijke regelingen.
· Bijdragen aan onze kenniswerking, door het opvolgen van relevante rechtspraak en doctrine binnen het vennootschapsrecht.
· Je bent een Master in de rechten.
Je hebt een stevige juridische basis en een duidelijke passie voor procedures en barst van de goesting om je verder te specialiseren in vennootschapsrechtelijke procedures.
Je denkt in oplossingen, ook als het juridisch complex wordt.
Je werkt nauwkeurig, zelfstandig en voelt je tegelijk goed in een team.
Je bent perfect Nederlandstalig, en je kan meer dan jouw plan trekken in dossiers in het Frans en in het Engels.

Iemand die zelfstandig kan werken en creatief is in het zoeken naar oplossingen, zelfs als er nog geen rechtspraak bestaat.
Een motiverende werkomgeving in een van de meest innoverende juridische kantoren in Europa. samen met ons bedrijven vooruit helpen en mensen laten groeien.
Wil jij graag team DGDM vervoegen?

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offre similaire
Project engineer metal constructions
Machelen (Flandre Orientale)
SECO Belgium
Construction
Offre similaire
Auditor management systems - environment/quality/c0²
Machelen (Flandre Orientale)
SECO Belgium
Construction
Offre similaire
Senior site manager – international construction projects
Nevele
CDI
MG Real Estate
Construction
70 000 € par an
Offres similaires
Emploi Btp à Gand
Emploi Gand
Emploi Flandre Orientale
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > Emploi Btp > Emploi Construction > Emploi Construction à Gand > Advocaat - Construction

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2025 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder