Taken en verantwoordelijkheden Onze klant is een toonaangevend bedrijf dat zich richt op innovatieve oplossingen in de elektrotechnische sector. Met een sterk team en een cultuur van continue verbetering, biedt het bedrijf medewerkers de kans om te werken in een vooruitstrevende technische omgeving.
Als PLC Programmeur ben je verantwoordelijk voor het programmeren, testen en onderhouden van PLC systemen binnen diverse industrile toepassingen. Je werkt samen met het team om technische oplossingen te ontwikkelen en optimaliseren, met een sterke focus op programmeren en automatisatie. Je speelt een cruciale rol in het realiseren van de innovatieve projecten.
In de voorbereidende fase werk je vanuit het hoofdkantoor, waar je intensief bezig bent met het schrijven en testen van PLCsoftware. Zodra het project in de opleverfase komt, ga je ter plaatse bij de klant om het systeem in bedrijf te stellen. Dit gebeurt zowel nationaal als internationaal. Je bent ongeveer 30 tot 40% van je tijd in het buitenland. De duurtijd van deze opdrachten varieert per project, dus flexibiliteit en reisbereidheid zijn cruciaal.
Daarnaast ga je ook ter plaatse bij klanten wanneer er zich een storing voordoet die niet vanop afstand opgelost kan worden. Je fungeert dus als een belangrijke schakel in de after service, met een hands on mentaliteit en verantwoordelijkheidsgevoel.
We zoeken iemand met een uitgesproken passie voor programmeren. Je wil echt met code en automatisering bezig zijn, niet zomaar een allrounder die af en toe wat programmeert.
Kernverantwoordelijkheden:
* Programmeren en implementeren van PLC systemen voor industrile toepassingen
* Analyseren van processen en het aandragen van optimalisaties
* Testen en in bedrijf stellen van automatiseringssystemen, zowel intern als op locatie bij de klant
* Oplossen van technische storingen, ook on site indien remote support niet volstaat
* Documenteren van bevindingen, rapporteren van resultaten en formuleren van aanbevelingen
Profiel kandidaat
1. Je hebt een Bachelor in Elektromechanica, Elektronica, Elektrotechniek of vergelijkbaar
2. Je houdt van programmeren en wil je hier verder in verdiepen
3. Kennis van PLC programmering en ervaring met industrile automatisering
4. Ervaring met Siemens S7, TIA Portal of gelijkwaardige systemen
5. Sterke technische vaardigheden en probleemoplossend vermogen
6. Communicatief vaardig en in staat om goed samen te werken met verschillende afdelingen
7. Affiniteit met innovatie en R&D is een pre
8. Bereidheid om regelmatig te reizen (3040% internationaal) en bij klanten langs te gaan in