Je wil heel graag werken op een commerciële binnendienst? Je houdt van klantencontact en kan je zeer goed uitdrukken in het Nederlands, Frans en Engels? Lees dan zeker even verder!
Waar kan je aan de slag?
Bij een bedrijf te Londerzeel, opgericht in en een wereldwijde marktleider op het gebied van ontwerp, productie en fabricage van transportbanden.
Jouw verantwoordelijkheden:
1. Verantwoordelijk als aanspreekpunt voor de klanten.
2. Verantwoordelijk bij het geven van commercieel en technisch advies aan klanten.
3. Verantwoordelijk voor het uitwerken van offertes, bespreken van levertijden en prijzen neer te leggen.
4. Je werkt in tandem met de commerciële buitendienst
En om nog wat dieper in te gaan op je takenpakket:
5. Je onderhoudt de bestaande klantenrelaties en je bent hun aanspreekpunt
6. Je zorgt ervoor dat de jaarlijkse doelstellingen behaald worden. Je maakt analyses en forecasts van jouw bestaande klantenportefeuille en prospecten.
7. Je zorgt voor de marktpenetratie door middel van bestaande en nieuwe producten/services in de aan jou toegewezen regio. Je bent het uithangbord van de organisatie voor de klanten.
8. Je onderhoudt externe contacten:
9. Beurzen: nationaal
10. Je volgt de markttendensen en competitie op de voet. Signaleert eventuele marketing en business opportuniteiten
11. Je neemt deel aan netwerk-events voor bedrijfsleiders, zaakvoerders en andere beslissingsnemers.
12. Je zorgt ervoor dat de Commercieel Manager steeds op de hoogte blijft van nieuwe projecten aangaande de prospecten of bestaande accounts.
13. Je zorgt ervoor dat bezoekrapporten en leads goed bijgehouden worden in Sales Force
Wat wij van jou vragen:
• Je opleiding: Minimaal technische of een commerciële richting.
• Minimum 3 jaar werkervaring.
• Talenkennis:
• Nederlands: Zeer goede kennis
• Frans: zeer goede kennis
• Engels: Zeer goede kennis
• Doorgedreven kennis van MS Office en ervaring met ERP-pakket.
Wat wij jou bieden:
14. Een vast contract na een positieve interimperiode.
15. Een uitdagende job bij een gekende marktleider.
16. Loon: te bespreken. Maar uiteraard rekening houdend met je ervaring. Daarbij ook maaltijdcheques, hospitalisatie-en groepsverzekering.
17. Vanaf je een vast contract hebt is telewerk mogelijk, wel beperkt tot 1 dag per week.