Ben je net afgestudeerd of heb je een eerste ervaring binnen accountancy? Heb je ambitie, honger naar kennis (én misschien een zwak voor Fruitella's)? Dan hebben wij goed nieuws voor jou!
In dit vooruitstrevend boekhoudkantoor in Mechelen krijg je als junior alle kansen om te groeien. Je werkt in een structuur van 58 collega's, verdeeld over kleinere teams, elk met een ervaren teamlead die je begeleidt bij je eerste stappen in de wereld van accountancy.
Vanaf dag één krijg je hier vertrouwen, opleidingen en ruimte om te groeien op je eigen tempo. Dit kantoor gelooft sterk in persoonlijke ontwikkeling: van inboeken tot klantcontact, van je ITAA-titel behalen tot zelfs doorgroeien tot partner op termijn. En dat allemaal in een warme en professionele omgeving waar mensen echt centraal staan.
Bij aankomst word je ontvangen door een van de drie onthaalmedewerkers, die elke dag klaarstaan met een glimlach - én een grabbelpot vol Fruitella's voor wie zijn suikerspiegel even wil boosten.
Met flexibele werkuren, thuiswerkmogelijkheden en aandacht voor een goede work-life balans is dit kantoor niet alleen een plek om te werken, maar ook om je goed te voelen.
En nog een weetje dat alles zegt over hun waardering voor het team: vorig jaar kreeg elke collega een elektrische wagen cadeau. Niet slecht als startbonus, toch?