Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Procurement officer

Lauwe
De Witte Lietaer International Textiles
Publiée le 1 juillet
Description de l'offre

De Witte Lietaer International Textiles ( met vestigingen in België (Lauwe) en Turkije, is een gerenommeerd textielbedrijf, gespecialiseerd in hoogwaardig huislinnen. Vanuit de hoofdzetel heeft het bedrijf meer dan een eeuw succesvolle geschiedenis opgebouwd sinds 1898, zowel op de retail-, de contract-, als de ‘premium’ markt. Bedrijven uit de grootdistributie, linnenspeciaalzaken, grote internationale hotelketens, wasserijen, prestigieuze projecten, horecazaken en talrijke bedrijven doen een beroep op De Witte Lietaer voor haar professionele dienstverlening en kwalitatieve producten.
Functieomschrijving Eigenlijk zul je nauw samenwerken met de aankoopmanager alsook met twee collega’ verantwoordelijk voor orderingave. Het hoofddoel in jouw rol ligt in het bewerkstelligen van een optimaal voorraadbeheer, de administratieve orderverwerking (ongeveer 60% van tijdsbestek), alsook inzetten op optimalisaties (min. 20%) met betrekking tot de bestaande systemen en procedures.

Concreter slaat dit op volgende taken:

* Je zorgt ervoor dat jouw collega's en leveranciers alle nodige informatie krijgen om hun werk te kunnen uitvoeren.
* Je overlegt regelmatig met het hoofd aankoop in functie van gemaakte analyses ter verbetering van de aankoopflow, t.t.z. oplossingen om de systemen en administratieve procedures m.b.t. de inkoopafdeling te verbeteren.
* Daarnaast ben je dagelijks in contact met verschillende partijen: leveranciers, commerciële collega’s, collega’s magazijnen alsook externe logistieke partners.
* Je bent medeverantwoordelijk voor de verwerking en de opvolging van orders.
* Je zorgt voor een goed functionerend voorraadbeheer zodat de binnenkomende en uitgaande stromen elkaar naadloos aanvullen.
* Je verzorgt eveneens de dagdagelijkse verwerking en logistieke & douane administratie van de externe confectie afdeling(en).
Samengevat : Je gebruikt, verbetert en/of ontwikkelt alle nodige systemen/kanalen om ervoor te zorgen dat de organisatie erop kan rekenen dat de goederen binnenkomen tegen de beloofde datum en dat die info gemakkelijk beschikbaar is. Daarbij doe je wezenlijk hetzelfde voor het voorraadniveau.
Je kunt de continuïteit van de dienst garanderen wanneer de verantwoordelijke op dienstreis is.
Profiel
* Bachelor-niveau of gelijkgesteld door ervaring + relevante ervaring in customer service, boekhouding of inkoopadministratie.
* Bij voorkeur reeds gewerkt hebben met Oracle of SAP (je wordt key-user!).
* Resultaatgericht, nauwkeurig alsook in staat om deadlines te behalen.
* Constructieve teamopstelling: proactieve houding met verantwoordelijkheidsgevoel.
* Voldoende kennis van Frans en Engels, zowel schriftelijk als mondeling.
* Goede kennis van MS Office (Word, Excel, enz.).
Aanbod
* Een intensieve begeleiding en opleiding door de directeur aankoop.
* Kans tot continue opleidingen.
* Aantrekkelijk salaris + diverse extralegale voordelen .
* Je komt terecht in een dynamisch bedrijf met een goede reputatie.
* Functie met veel variatie.

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offres similaires
Emploi Lauwe
Emploi Flandre Occidentale
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > Procurement Officer

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2025 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder