Wil jij graag aan de slag bij een sterk merk, en dan ook nog eens in een gloednieuwe supermarkt? Multitasking zit in jouw bloed, combinatie van administratie en retail spreekt jou aan? En je houdt ten allen tijde controle over de werkvloer? Samengevat, je wilt met jouw enthousiasme en energie deze nieuwe vestiging doen bloeien?
Dan is de vacature van Onthaalmedewerker in Lanaken de perfecte job voor jou!
Wat houdt de job in?
* Je bent het eerste en het laatste gezicht voor de klanten. Voor jouw glimlach komen ze graag terug naar Albert Heijn.
* Je helpt spontaan de klanten met hun vragen of problemen.
* Je bent verantwoordelijk voor de verkoop van sterke drank, sigaretten, … en van de afdeling tijdschriften en bloemen.
* Je stuurt het kassapark aan en helpt bij de opstart en afsluit of bij problemen.
Dagelijks klanten helpen, medewerkers bijsturen en inspringen waar nodig zal dus jouw taak zijn. Een verantwoordelijke functie die heel belangrijk is voor de volledige winkel!
Ook nog belangrijk om weten, de werkuren: het is een deeltijds rooster van 24u in 5 werkdagen. 1 Vaste vrije dag in de week en 1 wisselende vrije dag in het weekend.
Er wordt altijd, in de mate van het mogelijke, rekening gehouden met een optimale balans tussen werk en privé.
Wat vragen wij van je:
* Een specifieke studierichting is niet vereist, wat primeert is je denkniveau, een flinke dosis gezond verstand hebben.
* Je hebt administratieve vaardigheden. Waarom? Je werkt dus ook met een kassa en vervult enkele administratieve taken.
* Je spreekt vlot Nederlands en Frans om de klanten te kunnen helpen.
Wat bieden we je:
* Het bedrijf is bekend om zijn kwaliteit, dagelijks worden er maar liefst 4 vrachtwagens aan verse producten geleverd. Dit is een familiebedrijf met bijna 70 jaar ervaring in verse voeding!
* Je krijgt een degelijke training en begeleiding. Je kan jezelf ontplooien hoe jij dit graag wilt. Je mag tonen wat je waard bent! Deze training gaat door in één van de bestaande filialen in de nabije omgeving.
* Het leven draait natuurlijk niet om werken alleen, daarom zijn er die beurtrollen en de correcte afspraken over je uurrooster, zodat je job, gezin, studie, vrije tijd, … perfect in evenwicht zijn.
* En dit hebben je toekomstige collega’s ons alvast verteld: dat ze zo graag werken bij Albert Heijn omwille van het familiale karakter van de winkels. En ook: dat de winkels aangenaam ingericht zijn, ja, dat werkt nu eenmaal vlotter. En dat het daar een toffe club is konden we zelf al vaststellen.
* Na een positieve interimperiode ligt een vast contract voor je klaar.
* En het loon? Wees gerust: dat geeft een mooi bedrag op het eind van de maand.
#J-18808-Ljbffr