**Succesvolle dagelijkse werkzaamheden als verkoper bij Decathlon Antwerpen.
Salaris
We bieden een competitief salaris voor iedere medewerker, dat is afhankelijk van de specifieke rol en ervaring. Wij streven ernaar om onze medewerkers te belonen voor hun prestaties en inspanningen.
Beantwoord de klant met een glimlach
Dit betekent dat je altijd klaar staat om klanten te helpen met alle vragen en problemen die ze hebben. Je bent het gezicht van ons bedrijf en moet ervoor zorgen dat elke klant zich welkom voelt en goed geholpen wordt.
* Glimlach altijd!
* Antwoord zo snel mogelijk op al je e-mails en telefoontjes
* Wees bereid om tijdens drukke periodes extra in te staan
We streven naar een wereld waarin iedereen kan genieten van sport en beweging, ongeacht zijn of haar achtergrond of financiële middelen. Door jouw ondersteuning kunnen we dit doel nader realiseren.
Daarnaast is er nog veel meer!
Verkoop van producten en diensten
We zijn een internationale retailer met 2080 winkels in 56 landen, maar wij zijn meer dan alleen maar een winkel. Ons team bestaat uit enthousiaste sporters die graag innovatie en verbetering nastreven. We zijn niet alleen resellers, maar ook experts in onze eigen domeinen. Ons motto: