Over deze functie
Als React developer maak je deel uit van een jong dynamisch team dat web en mobile applicaties ontwikkelt gebasseerd op figma layouts.
Je test applicaties en doet code reviews. Alle code wordt gereviewed in een leerrijke no-blame cultuur.
Je werkt samen met andere ontwikkelaars, analisten, de projectleider en de eindgebruikers met het oog op kwalitatieve, gebruiksvriendelijke tools voor de diverse business units.
Over jou
Je beschikt over een diploma in IT en hebt minstens drie jaar ervaring in react (native) ontwikkeling.
Je hebt een uitgesproken kennis en/of ervaring in onderstaande domeinen:
1. React (native), tailwindcss, storybook, react query, expo, react testing library, cypress,…
2. Monorepo nl NX
3. Figma
4. Continuous deployment en integration op basis van git, github actions.
Je communiceert vlot in het Nederlands en Engels.
Flexibel inzetbaar en bereid om in Gent te werken.
Wat wij je bieden
Bij Brunel krijg je meer dan alleen uitdagende projecten. Wij zorgen ervoor dat jij je gewaardeerd voelt, snel geïntegreerd bent en geven je de kans om verder te groeien.
Wij bieden je daarenboven een mooi en uitgebreid salarispakket inclusief bedrijfswagen, 13 maand, jaarpremie, maandelijkse netto-vergoeding, maaltijd- en ecocheques, een gsm-abonnement, hospitalisatie- en groepsverzekering en 32 vakantiedagen.
Voor freelancers voorzien we een marktconform tarief.