Uw bent as financieel expert het centraal contactpunt voor de medewerkers binnen de directie op het vlak van financieel beheer en overheidsopdrachten. U neemt mee de rol op van aankoper op voor bepaalde dossiers. U vertegenwoordigt de directie bij de hiërarchie (
Algemene directie van het middelenbeheer en de informatie en Directiecomité) voor de vragen die uw activiteitendomein aanbelangen.
Uw versterkt het team financiën (DIREF) dat verantwoordelijk is voor het financiële beheer en deze ontwikkelt de divisie de financiële ICT-strategie van de Politie, coördineert de financiële ICT-behoeften en volgt de implementatie en uitvoering op.
Uw leidt een team van 3 mensen.
Uw taken luiden als volgt:
1. Opvolgen en aansturen van de dossierinitiator met betrekking tot het opstellen van de materiaal aanvraag.
2. Uitvoeren van het aankoopbeleid van de Federale Politie.
3. Het helpen bepalen van prioriteiten voor interne gezamenlijk aankopen.
4. Het opvragen van en verzamelen van de behoeften van zijn directie en deze verzenden naar CCA (=Centrale Cel Aankoopbeleid die instaat voor de coördinatie van het MIWP =meerjarig investerings en werkingsplan)
5. Het voorstellen van opportuniteiten voor gezamenlijke aankopen binnen de Federale Politie.
6. Het opnemen van de lead bij het plaatsen van een groepsopdracht wanneer aangeduid als Leidende Dienst.
7. Het aanstellen van de Leidend Ambtenaar bij een aankoopdossier onder de 30.000 euro en bij een aankoopdossier onder raamcontract onder de 2.000.000 euro.