Ben jij op zoek naar een job in de schoonmaak?
We zoeken een Schoonmaakmedewerker voor kantoren regio Turnhout, Beerse, ... Het betreft een deeltijdse functie (maandag-vrijdag), tussen de 20u en 25u per week.
Wat verwachten we? Goed Nederlands spreken, rijbewijs B en graag werken in de schoonmaak.
Wij bieden
Wat biedt dit schoonmaakbedrijf jou?
* Een deeltijdse job, waarbij je zelf mee het aantal uren bepaalt.
* Flexibele werkuren: je kan mee vormgeven aan jouw werkrooster.
Wat biedt Agilitas jou?
* Vlotte en correcte loonadministratie en dus steeds tijdig jouw loon.
* Een job optie vast na een geslaagde interimperiode.
* Jana en Katrien volgen jouw traject persoonlijk mee op, zo kan je met al jouw vragen steeds bij ons terecht.
* Omdat wij jouw veiligheid ook belangrijk vinden, bieden wij jou ook graag veiligheidsschoenen aan tijdens jouw tewerkstelling.
Ben of ken jij de ideale kandidaat? Contacteer dan snel Jana en Katrien op 016-66 00 10 of via aarschot@agilitas.be.
Niet de job die je zoekt? Bekijk zeker onze website voor jobs in de buurt: agilitas.be/nl/ik-zoek-werk.
Wij vragen
Wat verwachten we van jou?
* Je kan je verstaanbaar maken in het Nederlands;
* Je kan zelfstandig en georganiseerd werken;
* Relevante ervaring is zeker een plus;
* Je beschikt over een rijbewijs B en een auto om je naar de verschillende werklocaties te verplaatsen;
* Goede motivatie en attitude;
* Je krijgt energie van netheid;
* Je neemt veiligheid hoog in het vaandel;
* Beleefd en attent.
Het bedrijf
Het bedrijf waar je wordt tewerkgesteld is een bedrijf voor algemene schoonmaak. Ze staan in voor het onderhoud en schoonmaak van bureaus, lokalen, flatgebouwen en verschillende andere type gebouwen.