Onze organisatie
AZ Sint-Lucas en AZ Jan Palfijn, twee vooraanstaande ziekenhuizen in Gent die momenteel een fusietraject doorlopen, met de bedoeling om tegen één grootstedelijk ziekenhuis te vormen met meer dan 1. erkende bedden. AZ Sint-Lucas is een warm ziekenhuis gelegen in hartje Gent. Het ziekenhuis telt bedden voor klassieke hospitalisatie en posities voor dagopnames. Er werken artsen en 2. andere medewerkers. AZ Jan Palfijn is eveneens gevestigd in Gent en beschikt over erkende bedden. Ze vormen een sterke regionale speler en stellen meer dan 1. medewerkers en artsen te werk.
Beide ziekenhuizen maken deel uit van het Ziekenhuisnetwerk Gent, samen met UZ Gent en AZ Oudenaarde.
De fusie tussen beide ziekenhuizen is gericht op het versterken van de gezamenlijke toekomst en het inspelen op de zorgnoden en uitdagingen van vandaag en morgen, ten gunste van patiënten, medewerkers en artsen. Samen streven we naar samenwerking en synergie, mensgerichtheid, kwaliteit en innovatie en toegankelijkheid. Deze gedeelde waarden vormen de basis voor onze gezamenlijke visie en missie in de toekomst.
Jouw functie
Wij zijn op zoek naar 2 enthousiaste studenten kinesitherapie die in de zomerperiode ervaring willen opdoen binnen ons ziekenhuis. Dit voor de musculoskeletale afdelingen of als vlinder.
Je staat in voor de coördinatie, organisatie, realisatie, evaluatie en advisering van/over de kinesitherapeutische behandelingen, voorgeschreven door de arts, met het oog op de bevordering van het genezingsproces en het behouden en/of verbeteren van de mobiliteit van de patiënten.
Jouw profiel
Diploma
1. Je bent minstens in het bezit van een 2e master kinesitherapie
Ervaring
2. Geen ervaring vereist
Ons aanbod
Een uitdagende en boeiende studentenjob met uitgebreide leermogelijkheden tijdens de zomerperiode.
3. musculoskeletale afdelingen: 29/06/ - 01/08/
4. vlinder functie: 04/08/ - 19/08/
Interesse om ons team te komen versterken?
Stuur ons dan vandaag jouw gegevens en motivatiebrief elektronisch door via deze jobsite.