Podiumtechnicus
1. home
2. vacatures
3. creatief
4. podiumtechnicus
5. assistent teamleider
assistent teamleider.
6. gent, oost-vlaanderen
7. 1 dag geleden gepubliceerd
8. sluit 15 oktober 2023
solliciteer
jobdetails
samenvatting
9. gent, oost-vlaanderen
10. tijdelijk met uitzicht op vast
11. 39 uren per week
12. functiegroepcreatief
13. referentieDUORS-1482875
jobdetails Is mensen trainen, begeleiden, coachen, jou op het lijf geschreven? Ben je op zoek naar een stabiele werkgever en werkzekerheid in de dagploeg, regio Gent? H.Essers wacht op jou, onze nieuwe assistent teamleider!
...Als meewerkend teamleader ben je mee verantwoordelijk voor het buitenpark en je hebt een ruime kennis van alle taken. Daarnaast zie je erop toe dat de prioriteiten aangepakt worden en je bewaakt te allen tijden de kwaliteit hiervan. Je staat in voor de housekeeping binnen jouw zones en rapporteert aan de ploegbaas. Je stuurt je team (4-tal personen) aan in functie van de opdrachten van de ploegbaas en de workload die vanuit SAP gehaald wordt.
Start je op in het bedrijf, dan word je opgevangen door je peter/meter die je on the job zal begeleiden. Je werkt in een klein team waar iedereen elkaar kent en helpt. Ook je leidinggevende en zelfs de hogere directie luistert naar je vragen, opmerkingen en ideeën. Hun deur staat altijd open en er wordt eerlijk en open met je gecommuniceerd. Hier ben je zeker geen nummer.
Ook Randstad is vaak aanwezig in het bedrijf om je te helpen in je job waar nodig.
Spreekt dit jou aan? Dan ben jij de perfecte kandidaat om H.Essers mee te laten groeien!
toon meer Is mensen trainen, begeleiden, coachen, jou op het lijf geschreven? Ben je op zoek naar een stabiele werkgever en werkzekerheid in de dagploeg, regio Gent? H.Essers wacht op jou, onze nieuwe assistent teamleider!
Als meewerkend teamleader ben je mee verantwoordelijk voor het buitenpark en je hebt een ruime kennis van alle taken. Daarnaast zie je erop toe dat de prioriteiten aangepakt worden en je bewaakt te allen tijden de kwaliteit hiervan. Je staat in voor de housekeeping binnen jouw zones en rapporteert aan de ploegbaas. Je stuurt je team (4-tal personen) aan in functie van de opdrachten van de ploegbaas en de workload die vanuit SAP gehaald wordt.
Start je op in het bedrijf, dan word je opgevangen door je peter/meter die je on the job zal begeleiden. Je werkt in een klein team waar iedereen elkaar kent en helpt. Ook je leidinggevende en zelfs de hogere directie luistert naar je vragen, opmerkingen en ideeën. Hun deur staat altijd open en er wordt eerlijk en open met je gecommuniceerd. Hier ben je zeker geen nummer.
Ook Randstad is vaak aanwezig in het bedrijf om je te helpen in je job waar nodig.
Spreekt dit jou aan? Dan ben jij de perfecte kandidaat om H.Essers mee te laten groeien!
14. ervaring
1-3 jaar
15. taken
Quality monitoringRapporten en verslagen opmakenopleidingen opstellen
16. jouw aanbod
- Je kan helder en vlot communiceren in het Ned, zowel mondeling als schriftelijk.
- Als assistent ploegbaas communiceer je constructief, empathisch, rustig en geduldig, doch heb je ook voldoende gezag en impact.
- Je kan probleemoplossend denken en bent stressbestendig.
- Ervaring in een magazijn of logistiek is een meerwaarde.
- Heftruckervaring en VCA-kennis is een plus maar geen vereiste.
- Je kan werken in 2 ploegen (06-14u en 14-22u)
- Je kan het bedrijf zelfstandig bereiken.
17. ons aanbod
-Lange termijncontracten als uitzendkracht.
- Een vast contract na je interimperiode.
-Loon = 16.02 EUR/ bruto aangevuld met een maaltijdcheque en woon-werkvergoeding en ploegenpremie
-Vrije keuze van verlof, je bent dus niet gebonden aan collectief verlof.
-Een werkgever met aandacht voor het welzijn van de werknemer. Werk je overuren, dan kan je deze opsparen om een
welverdiende snipperdag te nemen.
-Heb je meer in je mars, dan zijn er zeker doorgroeimogelijkheden.
- Werken in een familiale sfeer.
bedrijfsprofiel
H.Essers is een internationale en betrouwbare speler in de logistieke sector. We hebben vestigingen in Gent, maar ook te Wilrijk, Genk... kan je ons terugvinden.
Wij bouwen het logistieke magazijn en ontwerpen de processen op maat, of beheren het logistieke luik 'on site' bij onze klant. Wij zijn een familiebedrijf dat al sinds 1928 jobs en werkzekerheid biedt. Onze 6560 medewerkers zijn ambitieuze mensen die durven ondernemen, klaar zijn om kansen te grijpen en elke dag met eenvoud het verschil maken. Zo kunnen we als bedrijf voortdurend investeren in groei met een positieve kijk op de toekomst. Onze mensen zijn onze motor. ...toon mindertoon meerH.Essers is een internationale en betrouwbare speler in de logistieke sector. We hebben vestigingen in Gent, maar ook te Wilrijk, Genk... kan je ons terugvinden.
Wij bouwen het logistieke magazijn en ontwerpen de processen op maat, of beheren het logistieke luik 'on site' bij onze klant. Wij zijn een familiebedrijf dat al sinds 1928 jobs en werkzekerheid biedt. Onze 6560 medewerkers zijn ambitieuze mensen die durven ondernemen, klaar zijn om kansen te grijpen en elke dag met eenvoud het verschil maken. Zo kunnen we als bedrijf voortdurend investeren in groei met een positieve kijk op de toekomst. Onze mensen zijn onze motor.