Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Schadebeheerder letsel

Zaventem
DEKRA Belgium NV
Publiée le 25 mars
Description de l'offre

Welkom bijDEKRA :
Dat we een stabiele, integere en internationale groep zijn, zien wij als een goede basis voor onzetoekomst. Een toekomst waar we in geloven en waarbijduurzaamheid ,diversiteitendigitaliseringméér dan losse woorden zijn.
DEKRA Belgium is eensfeervolle plekmet eenno-nonsense cultuurwaar je inteamwerkt enjezelf ontplooit .
Wij investeren in de toekomst en dat ben jij.Heb jij eenBachelorofMasterFinanciën ,VerzekeringenofRechtspraktijkop zak en/ofervaring op eenschadeafdelingin letselschade bijeen verzekeringsmaatschappij? Is eenuitdagendejobvoor een bedrijf die een internationale speler is in de verzekeringswereld op jouw lijf geschreven? En wil je die job uitvoeren in een bedrijf waar je veel kanbijleren ? Dan is DEKRA Belgiumyour perfect match!
Wat ga je bij ons doen als schadebeheerder letsel?
Je beheert letselschadeclaims in auto schadegevallen.
Jeanalyseert de aangiften en de verschillende elementen van het dossier in het kader van de wettelijke voorschriften alsook de rechtspraak en bepaalt de burgerlijke aansprakelijkheid. .
Jeverzamelt en analyseert actief de informatie die nodig is om de materiële en lichamelijke letsels van de slachtoffers te beoordelen.
In sommige gevallen onderzoek je de zaak in samenwerking met het netwerk van de medisch deskundigen en/ofadvocaten
Zo nodig zal je deschadevergoeding betalen aan zowel het slachtoffer als aan de gesubrogeerde partijen ..
Zo nodig zal je verhaal uitoefenen op de verantwoordelijken.Je beschikt over een bachelor- of masterdiploma Rechtspraktijk, Financiën en Verzekeringen of dit is gelijkgesteld door je ervaring.
Je hebt minstens 1 jaar ervaring inletselschadein de verzekeringssector
Je bent goedtweetaligof bijna (NL/FR) en drukt je eveneens voldoende uit in het Engels.
Je werkt vlot, nauwkeurig en snel zowel in team verband als op zelfstandige basis
Vlotte communicatie en afwisselende contacten met experten, verzekerden, bemiddelaars, advocaten, … is voor jou geen enkel probleem
Je denkt en handelt vanuit het standpunt van de klant, kan omgaan met stress en laat je niet snel ontmoedigen.Eenuitdagendeén afwisselende jobin een sfeervol bedrijf, waar je de kans krijgt om bij te leren en jezelf te ontplooien.
Eenleuk en dynamisch teammet een sterk groepsgevoel en een positieve sfeer
Goedebegeleiding en opleidingsmogelijkheden
Een aantrekkelijksalarispakketVerzekeringen, Rechtspraktijk, Financiën, Engelse taal, Communicatie, Nederlands, Bilingual, Verzekeringen, Frans

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offres similaires
Emploi Zaventem
Emploi Brabant Flamand
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > Schadebeheerder Letsel

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2026 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder