Taakbeschrijving
Ben jij technisch aangelegd en werk je graag met machines? Wil je een job waarin je zelf iets maakt van A tot Z en elke dag bijleert? Dan is deze functie als CNC-operator iets voor jou.
Je krijgt een werkplan met afmetingen en stelt de machine volledig zelf in. Van draad invoeren tot proefproductie en finetuning: jij hebt controle over het volledige proces. Je ziet meteen het resultaat van je werk en bouwt technische expertise op.
Wat ga je doen?
1. Machine volledig instellen op basis van een werkplan.
2. Toolings monteren en machines voorbereiden.
3. Parameters instellen via de computer.
4. Proefproductie draaien en resultaat controleren.
5. Finetunen tot de juiste veer geproduceerd wordt.
Aanbod
Wat mag je verwachten:
6. Dagdienst (39-uren week). Start om 7u30 (glijdende uren mogelijk met opstart ten laatste tot 9u). Loon €16-€17/uur.
7. Opleiding op het werk zelf.
Interesse? Stuur zo snel mogelijk je persoonlijk CV door naar lokeren.jobs@glowi.be of bel ons voor meer informatie op het nummer 09/274.39.60.
Tot snel
Skills en vaardigheden
Wie zoeken we:
8. Ruimtelijk denkvermogen.
9. Handig met machines en praktisch ingesteld.
10. Nauwkeurig en oog voor detail.
11. Leergierig en gemotiveerd om bij te leren.
12. Je hebt een technische opleiding genoten.
Je werkt in dagdienst in een technische productieomgeving waar je de tijd krijgt om de job te leren. Schoolverlaters komen ook zeker in aanmerking!