Waar ga je aan de slag?
Je komt terecht in een stabiel groeibedrijf, de overkoepelende dienstverlener voor Multi Bazar (Pittem, Izegem) en De Kinderplaneet (Baal). We combineren professionele werking met onze familiale waarden: we gaan voor samenwerking, korte lijnen en een open cultuur waarin iedereen bijdraagt aan het gezamenlijke resultaat.
Samen werken is samen groeien.
Wat ga je doen?
Als Category Buyer ben je mee verantwoordelijk voor het succes van onze afdelingen Interieur, Verlichting en kerstartikelen. Je combineert cijfermatig inzicht met feeling voor product en klant.
· Je analyseert markt- en verkoopdata (Power BI, excel) en vertaalt de inzichten naar concrete acties.
· je bouwt mee aan de duidelijke categorie- en leveranciersstrategie. Kennis van de interieur business is dan ook een plus, maar met oprechte interesse kom je er ook.
· Je hebt feeling met de winkelvloer en denkt actief mee over een aantrekkelijke presentatie en een verzorgd winkelbeeld.
· Je communiceert met de collega's over het assortiment en luistert naar hun feedback, zodat het rendement en de klantbeleving optimaal uitgewerkt worden.
· Je werkt in tandem met de eindverantwoordelijke voor Interieur, Verlichting & Kerst.
Wat maakt jou geknipt voor deze rol?
· Je gaat altijd voor het juiste product, aan een scherpe prijs en binnen een aantrekkelijk assortiment.
· Je hebt relevante ervaring, bij voorkeur binnen een retailomgeving.
· Jouw werkweek loopt van maandag tot vrijdag, maar je bent flexibel voor occasioneel weekendwerk ingeval van beurzen.
· Je voelt je thuis in een digitale werkomgeving en bent vlot met computergebruik (opleiding wordt voorzien).
· Je denkt mee met het management en handelt in het algemeen belang van de groep, met een positieve
Yes, We Can
-mentaliteit.
Wat bieden wij jou?
· Een marktconform loon, afgestemd op jouw ervaring.
· Een tof pakket voordelen (maaltijdcheques, hospitalisatieverzekering, personeelskorting, ...).
· Een vast contract, bij voorkeur voltijds.
· Je werkt op groepsniveau en bent dus regelmatig aanwezig in Baal, Pittem of Izegem. Ook (buitenlandse) beursbezoeken maken deel uit van jouw job. Thuiswerk mogelijk.
· Doorgroeimogelijkheden: we investeren in jouw talent en geven je de kans om mee te groeien met de organisatie.
Interesse?
Als je klaar bent om jouw tanden in deze opdracht te zetten, solliciteer dan via
.
Wil je eerst nog wat meer info over de vacature, bel Greet op