Voor een bedrijf gespecialiseerd in de aanleg van afwateringsinfrastructuur in de industriebouw zijn we op zoek naar een lasserhalfautomaat (MIG-MAG) en TIG. Sta jij garant voor kwalitatief hoogstaand laswerk en werk je graag zowel in het atelier als op verplaatsing? Dan zijn wij op zoek naar jou!
Functieomschrijving
Je bent verantwoordelijk voor het lassen van buisconstructies en het uitvoeren van voorbereidende werken volgens technische plannen. Je werkt met de halfautomaat (MIG-MAG) en TIG. Je werkt ongeveer 80% in het atelier en 20% op locatie.
Wie zoeken wij?
* Kun je halfautomaat (MIG/MAG) en/of TIG lassen?
* Ben je in staat om technische plannen te lezen en interpreteren?
* Ben je gemotiveerd om bij te leren en je lasvaardigheden verder te ontwikkelen?
Wat bieden wij?
* Een job in een team van leuke collega's
* Een mooi loon dat aangepast is aan je kennis en kwaliteiten
* Een vaste job na een geslaagde inloopperiode
Plaats tewerkstelling
Hoe solliciteren?
Hulp nodig om te solliciteren?
Solliciteer nu
Je kan solliciteren via:
Site werkgever
Bekijk alle vacatures
VDAB-beroep: Manueel lasser
Deze functie staat open voor iedereen, ongeacht leeftijd of gender.
Een partner van VDAB heeft deze vacature ingegeven. De informatie werd niet nagekeken en gecontroleerd door VDAB. VDAB is niet aansprakelijk voor de inhoud van deze vacature en de eventuele inbreuken op de geldende wetgeving.
Heeft u vragen of wilt u deze vacature rapporteren?
Rapporteer vacature
Bekijk alle vacatures
#J-18808-Ljbffr