Taken en verantwoordelijkheden
We zijn op zoek naar een architect voor onze klant in de sector van publiek vervoer.
Je zal in staan voor het ontwerpen, implementeren en beheren van een robuuste OT-architectuur die voldoet aan Europese en internationale cybersecuritystandaarden, met focus op compliance, integratie en operationele continuïteit.
Jouw profiel
* Aantoonbare ervaring als specialist architect in een specifiek domein (netwerking, veiligheid, serverinfrastructuur, applicatie architectuur, ERP, ECM platformen, Datawarehouse en BI, ...) of Enterprise Architect
* Aantoonbare ervaring met het purdue model
* Aantoonbare ervaring met IT & OT integraties
* Aantoonbare ervaring met OT systemen
* Aantoonbare kennis en ervaring van Modelleertechnieken (Archimate, Togaf, UML, Sparx EA)
* Taalvereiste: Nederlandstalig op Europees CEFR - niveau C2.
* Aantoonbare ervaring met NIS2 en IEC 62443
* Aantoonbare ervaring met OT-protocollen en netwerken zoals Xtran
* Aantoonbare ervaring met Redhat Linux
* Aantoonbare ervaring met Windows
* Aantoonbare kennis en ervaring van bedrijfsprocessen in het algemeen
* Aantoonbare kennis en ervaring van de verschillende Project Management facetten (kosten, timing, coördinatie, planning, schattingen)
* Aantoonbare kennis van alle domeinen plus bewezen specialist architect in minstens 1 specialistisch domeinen (infrastructuur, applicatie, beveiliging, data, proces…)
Aanbod
Je zal deel uitmaken van een groeiende KMO met ruimte voor initiatief en persoonlijke ontwikkeling. Wij zorgen ervoor dat je in een uitdagende maar aangename werkomgeving terecht komt met leuke collega's. Samen met jou stippelen we een carriereplan uit, met aandacht en budget voor bijkomende opleidingingen / certificaties. Je kan rekenen op een motiverend salaris, aangevuld met extralegale voordelen, inclusief bedrijfswagen (of alternatieve vergoeding).
(Freelance is ook mogelijk)