Functie omschrijving
Wegens het op pensioen gaan van onze oudste collega, willen wij graag één of twee enthousiaste collega's-huisartsen verwelkomen om het team te versterken. Momenteel bestaat de groep uit vijf huisartsen en een Haio. Ook werken in de praktijk een psychologe, een orthopedist, een gynecologe en vier verpleegkundigen.
We waarderen collega's met een gezonde dosis relativeringsvermogen en een open blik op het leven.
De N8R+ praktijk is gebouwd met als doel te voorzien en te voldoen, aan alle noden van arts en patiënt.
Over de praktijk
N8R+ is eerstelijnsgezondheidszorg in een verantwoord sociaal-economisch kader.
De visie groeit uit de samenwerking, persoonlijkheden, wetenschappelijke aanbevelingen en opleiding van stagiars en Haio's.
Wachtdienstregeling & werktijden
De agenda's zijn op maat van elke arts samengesteld en aanpasbaar.
Zowel de weekwachten als de weekendwachten verlopen via de wachtpost "Blairon" in Turnhout ( HVRT- gebied )
EMD pakket & consultatiesysteem
We werken met het CareConnect-dossierpakket.
De agenda's zijn op maat van elke huisarts en afspraken lopen via een full-time secretariaat, met vier personeelsleden, in het Sanmax-agendasysteem en via online boekingen (Sanmax) door de patiënt zelf