Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Hr & finance medewerker

Wielsbeke
Actief Interim
Publiée le 11 mars
Description de l'offre

HR & Finance medewerker

Ben jij de nieuwe kracht binnen HR & Finance die wij zoeken?

Als medewerker Finance (20%) & HR (80%) sta je in voor de boekhoudkundige verwerking van aan- en verkoopfacturen alsook van het financiële dagboek.

Je bent de contactpersoon voor klanten en leveranciers, en helpt hen met hun diverse vragen. Je ondersteunt de personeelsverantwoordelijke met zeer diverse taken.

Je helpt om een correcte en tijdige loonadministratie te voeren voor de arbeiders en bedienden, in dienstverband of tewerkgesteld via uitzendkantoren.

Je beantwoordt vragen van de medewerkers omtrent loon- en personeelsadministratie. Je zorgt voor de juistheid van personeelsgegevens, en verwerkt deze correct in het informaticasysteem.

Verder ondersteun je de Finance & HR Director in het afsluitproces, alsook bij de opvolging van de juridische dossiers.

Wat wij van jou vragen:

Je bent in het bezit van een relevant bachelorsdiploma en hebt minimum een 2 of 3-tal jaar werkervaring in HR-administratief-boekhoudkundige rol.

Je hebt een gezonde interesse in boekhouding en personeelsadministratie.

Je bent nauwkeuring en aandachtig, en hebt enige commerciële ingesteldheid. Je communiceert je enthousiasme aan je omgeving en hebt een uitgesproken team spirit.

Je beheerst Nederlands heel erg goed en hebt een goede kennis van het Engels en Frans.

Je rapporteert aan de Finance & HR Director en werkt samen met 8 collega’s op de Finance & HR dienst.

Je kan goed overweg met de Office programma’s en kennis van het ERP pakket Navision is een pluspunt.

Wat wij jou bieden:

Je komt terecht in een dynamische KMO waar open communicatie en een no-nonsens aanpak met vlakke organisatie aan de orde is.

Het salaris is meer dan marktconform en wordt aangevuld met extra legale voordelen zoals onder andere maaltijdcheques, groeps- en hospitalisatieverzekering.

Het woon-werkverkeer is file vrij. Indien je met de fiets naar het werk komt, wordt er een mooie fietsvergoeding voorzien. Verder heb je 32 verlofdagen op jaarbasis.

Dit is een voltijdse functie maar 4.5/5 is ook bespreekbaar.

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offre similaire
Zaalmedewerker - culinaire service, flexibele uren
Izegem
Actief Interim
De 100 000 € à 125 000 € par an
Offre similaire
Logistiek medewerker laadkaai – scannen & laden/lossen
Koolskamp
Actief Interim
De 100 000 € à 125 000 € par an
Offre similaire
Fulltime zaalmedewerker – culinair restaurant in izegem
Izegem
Actief Interim
De 100 000 € à 125 000 € par an
Offres similaires
Recrutement Actief Interim
Emploi Actief Interim à Wielsbeke
Emploi Wielsbeke
Emploi Flandre Occidentale
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > HR & Finance medewerker

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2026 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder