Wat ga je doen
TIJDELIJKE OPDRACHT (contract van bepaalde duur: 3 maanden)
Jouw verantwoordelijkheden:
* Uitvoeren van kwaliteitscontroles op de (verse) producten in stock volgens de vooropgestelde kwaliteits- en voedselveiligheidsindicatoren (technische fiches, memokaarten ).
* Weigeren of accepteren van goederen op basis van de uitgevoerde kwaliteitscontroles en op basis van een correcte inschatting van de evolutie van de producten tussen aankomst in de stapelplaats en verkoop in de winkels. Hiervoor kan eveneens gebruik gemaakt worden van technische fiches, memokaarten
* Registreren van de resultaten van de uitgevoerde kwaliteitscontroles teneinde een efficiënte opvolging mogelijk te maken in TrackWise.
* Quarantaine inzetten in Gold voor productissues op basis van kwaliteit.
* Communiceren met eigen en andere departementen met betrekking tot de gang van zaken, problemen, klachten met als doel bij te dragen tot een optimale kwaliteit en opvolging van de activiteiten van het team.
* Uitvoeren van een divers pakket aan adhoc taken ter ondersteuning van de afdeling om bij te dragen tot het optimale verloop van het kwaliteitscontroleproces.
* Instaan voor een correct gebruik van het materiaal en de werkingsmiddelen binnen het departement en deze correct gebruiken, teneinde bij te dragen tot een optimaal gebruik in functie van de noden.
* Naleven van de veiligheids- en kwaliteitsregels (orde, netheid, HACCP) en uitvoeren van een aantal taken conform geldende procedures bij risico's en/of het voorvallen van een arbeidsongeval (eerste zorg, melden van arbeidsongevallen, ) om zo het risico op arbeidsongevallen enerzijds en het aantal arbeidsongevallen anderzijds te verminderen.
* Ondersteuning bieden aan dienst logistiek op het vlak van kwaliteitscontrole en toezien op de correcte toepassing van de kwaliteitsprocessen en activiteiten die invloed hebben op de kwaliteit van verse producten zodoende de vooropgestelde kwaliteitsstandaarden tot in de winkel te garanderen.
Je kan rekenen op het volgende uurrooster (nacht):
* 21u-4u32 (van maandagavond tot zaterdagochtend).
Wie ben jij
* Je hebt een opleiding gevolgd met expertise in voeding, kwaliteit(systemen), voedselveiligheid of een gelijkaardig vakgebied, of je kan een relevante ervaring binnen kwaliteitscontrole voorleggen.
* Je kan je vlot uitdrukken in het Nederlands of Frans, en hebt daarnaast een goede kennis van de andere landstaal. Daarnaast is een goede beheersing van het Engels belangrijk.
* Je hebt een goede kennis van MS Office.
* Je kan zelfstandig werken, maar je functioneert ook goed in een team.
* Je bent bereid te werken bij koude temperaturen.
Waar werk je
Zellik.
Wat we bieden
Een job én een rijkelijk gevuld privéleven? Bij Delhaize kan dat. Je krijgt een aantrekkelijk loon aangepast aan jouw ervaring.
Bovendien geniet je van diverse extralegale voordelen: maaltijdcheques, groepsverzekering en facultatieve hospitalisatieverzekering, en uiteraard een personeelskorting in de winkel!
En groeien? Dat gaat hard bij Delhaize. Door de opleidingen, op de werkvloer én via onze opleidingscatalogus, krijg je daar de ruimte voor.
Doorgroeien? Ook dat kan. Vraag maar aan één van je toekomstige collega's.
Spreekt bovenstaande functie jou aan? Solliciteer dan onmiddellijk en ontdek wat jouw mogelijkheden zijn bij Delhaize!
Over Delhaize
Beter leven begint bij beter eten. Dat geloven wij bij Delhaize met heel ons hart. Daarom zetten wij ons in voor het eten op het bord van 5 miljoen klanten, elke week opnieuw. In meer dan 810 winkels kunnen Belgische en Luxemburgse klanten terecht voor een uitgebreid assortiment van meer dan 20.000 kwaliteitsproducten. Van een snelle stop in een Shop&Go, over dagelijkse boodschappen in een lokale Proxy tot een ruim aanbod binnen onze AD Delhaize's; en vergeet zeker onze e-commerce diensten niet.
Die hele keten van voeding, die start binnen onze Logistiek. De 2200 collega's in onze distributiecentra van Zellik en Ninove verwerken dagelijks alle producten van onze leveranciers, vaak van Belgische bodem, en brengen deze via meer dan 3000 leveringen per dag tot bij onze winkels.
Maar het stopt niet in onze winkels of logistiek. Want ook onze meer dan 1000 collega's binnen Finance, HR, IT, Commerce of Legal staan staan om elkaar en onze klanten te helpen goed te eten.