Hazgo is een gespecialiseerd logistiek bedrijf met focus op Dangerous Goods. De voorbije jaren zijn we aanzienlijk gegroeid en sinds kort maken we deel uit van de SGS Group, wereldleider in inspectie, controle, analyse en certificering.Word jij onze nieuwe collega?
Jouw rol als Dangerous Goods MedewerkerAls Dangerous Goods Medewerker zorg jij ervoor dat gevaarlijke goederen veilig, correct en volledig volgens de internationale regelgeving en normen ( IATA, ISO9001 en ISO27001) worden voorbereid voor luchttransport. Je bent met andere woorden een cruciale schakel in het logistieke proces.Wat ga je doen?In‐ en verpakken + labelen van diverse gevaarlijke productenOpmaak en controle van transportdocumentenDagelijkse communicatie met klantenBeheren en controleren van Dangerous Goods‐opdrachten
Wat zit er in jouw DNA?Je werkt nauwkeurig en veilig met gevaarlijke productenErvaring met Dangerous Goods en kennis van IATA zijn pluspuntenJe kan zowel z elfstandig als in team werkenJe bent verantwoordelijk, communicatief en klantgerichtJe beschikt over een rijbewijs B
Wat bieden wij jou?Je krijgt de kans om te groeien binnen een jonge, dynamische omgeving.Ons aanbod:Een fijne werkomgeving met voldoende afwisseling en verantwoordelijkheidEen competitief loon, maaltijdcheques van €8, hospitalisatieverzekering en een fietsleaseplanRuimte voor opleiding, groei en initiatiefCollegiale, no‐nonsense werksfeerWord jij onze nieuwe collega?Solliciteer online of stuur je cv en een korte motivatie naar Johan Lanoizele via johan.lanoizele@sgs.com. Heb je vragen? We staan klaar om je te woord te staan.
Communicatie, IATA, ISO 9001, Logistieke sector, Autorijden, DNA