Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Ergotherapeut sp neurologie vlinder/acute neurologie

Gand
AZ Jan Palfijn Gent
Ergothérapeute
Publiée le 4 février
Description de l'offre

Onze organisatie
AZ Sint-Lucas en AZ Jan Palfijn
, twee vooraanstaande ziekenhuizen in Gent die momenteel een fusietraject doorlopen, met de bedoeling om tegen 2027 één grootstedelijk ziekenhuis te vormen met meer dan 1.300 erkende bedden. AZ Sint-Lucas is een warm ziekenhuis gelegen in hartje Gent. Het ziekenhuis telt 779 bedden voor klassieke hospitalisatie en 153 posities voor dagopnames. Er werken 230 artsen en 2.250 andere medewerkers. AZ Jan Palfijn is eveneens gevestigd in Gent en beschikt over 519 erkende bedden. Ze vormen een sterke regionale speler en stellen meer dan 1.300 medewerkers en 175 artsen te werk.

Beide ziekenhuizen maken deel uit van het Ziekenhuisnetwerk Gent, samen met UZ Gent en AZ Oudenaarde.

De fusie tussen beide ziekenhuizen is gericht op het
versterken van de gezamenlijke toekomst
en het
inspelen op de
zorgnoden en uitdagingen van vandaag en morgen,
ten gunste van patiënten, medewerkers en artsen. Samen streven we naar
samenwerking en synergie, mensgerichtheid, kwaliteit en innovatie en toegankelijkheid.
Deze gedeelde waarden vormen de basis voor onze gezamenlijke visie en missie in de toekomst.

We groeien samen naar AZ Ganda, één sterk, grootstedelijk ziekenhuis. AZ Ganda wordt niet zomaar een nieuwe naam, maar een gedeelde identiteit waar mensgerichte zorg, samenwerking en innovatie centraal staan.

Deze groei betekent niet alleen een structurele verandering, maar vooral een unieke kans om onze krachten te bundelen en samen een zorgorganisatie uit te bouwen die klaar is voor de toekomst. Een ziekenhuis waar patiënten kunnen rekenen op toegankelijke, warme en kwaliteitsvolle zorg.

We verwelkomen elk talent en bieden een inclusieve werkomgeving, ongeacht afkomst, gender, leeftijd, geaardheid, religie of beperking.

Jouw functie
Als ergotherapeut sta je in voor de observatie van de noden van de patiënten, evenals de planning, uitvoering en realisatie van de ergotherapeutische behandelingen met het oog op de bevordering of het in stand houden van de zelfredzaamheid van de patiënten.

Je zal ingezet worden op de dienst
SP neurologie als vlinder en acute neurologie.
Jouw profiel
Diploma

* Je beschikt over een diploma van bachelor in de ergotherapie.

Ervaring

* Er is geen ervaring vereist.

Competenties

* Je bent communicatief, patiëntgericht en komt creatief uit de hoek. Verder ben je een teamplayer gezien je werkt in multidisciplinair teamverband.

Ons aanbod

Wij bieden een
vervangingscontract van 1 maand (mogelijkheid tot verlenging)
aan met een tewerkstellingsbreuk van 50%. Start: zo snel mogelijk.

Extra Voordelen Zijn

* Maaltijdcheques van 5 euro / gewerkte dag
* Gratis hospitalisatieverzekering voor personeelsleden en gunstige aansluitingsmogelijkheden voor gezinsleden
* Terugbetaling openbaar vervoer (De Lijn + NMBS)
* Fietsvergoeding
* 20 wettelijke verlofdagen + 6 bonusdagen Jan Palfijn (in geval van een voltijdse tewerkstelling, bij deeltijdse tewerkstelling worden verlof- en bonusdagen a rato berekend)
* Bedrijfsrestaurant met personeelstarieven en ruim aanbod aan koude en warme maaltijden
* Vlotte bereikbaarheid en personeelsparking
* Mooie en groene omgeving langs de Gentse Watersportbaan
* Volledig vernieuwd ziekenhuis
* Mogelijkheid lidmaatschap sociaal fonds Sodigent (geboortepremie, Sinterklaasfeest, kortingsacties,...)
* Aanvullende groepsverzekering (tweede pensioenpijler)
* Attractiviteits- en eindejaarspremie

Interesse om ons team te komen versterken?
Stuur ons dan vandaag jouw gegevens en motivatiebrief elektronisch door via deze jobsite.

Heb je een bijkomende vraag?
Neem telefonisch contact op met Nathalie Ruys op 09/ of

De selectieprocedure bestaat in eerste instantie uit een CV-screening en/of telefonische screening.

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offre similaire
Ergotherapeut geriatrie
Gand
Ergothérapeute
Offre similaire
Ergotherapeut in geriatrische revalidatiekliniek zwitserland
Gand
CDI
Ergothérapeute
Offre similaire
Ergotherapeut forensische afdeling amplia
Zelzate
Ergothérapeute
Offres similaires
Emploi Santé à Gand
Emploi Gand
Emploi Flandre Orientale
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > Emploi Santé > Emploi Ergothérapeute > Emploi Ergothérapeute à Gand > Ergotherapeut SP neurologie vlinder/acute neurologie

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2026 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder